Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Intel İşlemci Alana Assassin’s Creed Mirage Hediye!

Intel Arc ekran kartı ve Intel Core serisi işlemci alırsanız, ücretsiz olarak Nightingale ve Assassin’s Creed Mirage sahibi olabilirsiniz!

İşlemci, ekran kartı, oyun ve daha fazlasını satmak için geliştiricilerle iş birliği yapan teknoloji devlerinin en son örneği olan Intel, Ubisoft ile yeni bir paket üzerinde iş birliği yaptığını duyurdu. Şirket, belirli işlemcileri ve ekran kartları satın alındığında Nightingale ve Assassin’s Creed Mirage’ın bir kopyasını ücretsiz olarak vereceğini açıkladı.

Bu Intel kampanyası, şirketin “özel indirimler, deneyimler ve çekilişler” sunan yıllık bir dizi fırsat olan “Oyuncu Günleri” promosyonunun bir parçası olacak. Bu yıl, Türkiye için 4 Eylül 2023 – 17 Eylül 2023 olarak belirlenen tarihler arasında aşağıda belirteceğimiz işlemci veya ekran kartlarından birisini satın aldığınızda, ücretsiz olarak iki adet oyun kazanabileceksiniz.

Assassin’s Creed Mirage Hediyeli Intel Ürünleri

Intel İşlemci Alana Assassin’s Creed Mirage Hediye!

Hangi Intel ürünlerinin hediye için uygun olduğunu ayırt etmek için listeye göz atmayı ve dikkat etmeyi unutmayın. Şirketin listesi oldukça geniş ancak promosyonun geçerli olduğundan emin olmak için bir satın alma işlemi yapmadan önce seçtiğiniz satıcıya danışmanızı öneririz. Bu kampanyaya İtopya, Vatan ve Sinerji gibi resmi satıcıların tümünün dahil olacağını tahmin ediyoruz.

Ön sipariş fiyatı 849 TL olan Assassin’s Creed Mirage size ücretsiz olarak verileceği için yaklaşık 1.000 TL tasarruf etmiş gibi düşünebilirsiniz. Diğer ücretisz oyun olan Nightingale’in fiyatı ise şu anda belirsiz. Her iki durumda da, özellikle PC kurulumunuzu zaten güncellemek ve bu oyunları oynamak istiyorsanız, bu güzel fırsatı takip etmenizi ve kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Oyuncu Günleri ve Assassin’s Creed Mirage ve Nightingale paketi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve uygun ürünlerin tam listesi için Oyuncu Günleri Paketi web sayfasına bakabilirsiniz. Şirketin yeni işlemcilerine zam geleceği için bu fırsat özellikle oyun severleri mutlu edecektir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.