Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Intel Arc 7 Serisi Alana ‘Modern Warfare 2’ Hediye!

Intel Arc A770 ve A750 ekran kartları Modern Warfare 2 ile birlikte gelecek ve ayrıca alternatif olarak Gotham Knights, Ghostbusters ve The Settlers da talep edebileceksiniz. Peki nasıl?

Intel Arc 7 ekran kartları piyasaya sürülmek üzere; A770 ve A750, Modern Warfare 2’nin ücretsiz kopyalarıyla birlikte gelecek. Ayrıca şirketin Gaming Access programına katılarak, yakında çıkacak süper kahraman oyunu Gotham Knights da dahil olmak üzere üç ek oyun daha alabileceksiniz.

Şirketin pazarlama direktörü Ryan Shrout, en son Intel Arc 7 ekran kartı performans videosunda, şirketin ekran kartı sahnesinde “dengeyi geri getirdiğini” söylerek iddialı bir açıklama yaptı. Sunum öncelikle A770/A750 ve Nvidia RTX 3060 arasındaki farklara odaklandı ve A770’in “dolar başına” RTX 3060’tan yüzde 53 daha fazla performans verdiğini iddia etti.

Intel Arc 7 Serisi ile Oyun Dağıtacak

Intel Arc 7

Anlaşmayı tatlandırmaya yardımcı olmak için Shrout, hem A770 hem de A750’nin 1.099 TL fiyat etiketine sahip olan Modern Warfare 2 için ücretsiz anahtarlar içereceğini de duyurdu. Kartı erken alan kullanıcılar ise Intel’in Gaming Access’na katılarak, Gotham Knights ve Ghostbusters: Spirits Unleashed’ın da kapmak için hazır olduğu ücretsiz oyun yığınına üç oyun daha ekleyebilecek.

Intel A750, 289 dolarlık fiyatıyla piyasaya sürülecek, bu nedenle Intel’in paketi tartışmasız bir şekilde çok değerli. Elbette, Modern Warfare 2’yi bir RTX 3060’ın üzerinde herhangi bir ekran kartında oynamak, daha yüksek çözünürlüklerde FPS artırmanıza yardımcı olacak ancak ekstra ücretsiz oyun hediyeleri, Intel Arc 7 serisinin ucuz oyun bilgisayarı sahnesinde zemin kazanmasına yardımcı olacak.

Intel Arc 7 serisi Ekim ayında RTX 4000 ile aynı anda gelmesine rağmen, o seviyede kartlar olmayacak. Bunun yerine bu kartlar, yeşil ekibin giriş seviyesi ekran kartlarını hedefleyecek ve potansiyel olarak pazarda biraz yer kaplayacak. Bunu yaparak, Intel’in 2025’e kadar her yıl yeni bir kart çıkarma planı meyve verebilir ve bu da firmanın ciddi bir Nvidia ve AMD rakibi olarak yükselmesine yardımcı olacaktır.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.