Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Instagram Takibi Bırakanlar İçin Uygulama Önerileri

Instagram'daki takipçi kitlenizi genişletmek mi istiyorsunuz? Kişisel hesabınızı büyütmeyi mi hedefliyorsunuz? Ya da, gizli hayranlarınızı mı merak ediyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Sizler için Instagram takibi bırakanlar için uygulama önerilerini sıraladık.

Sosyal medyadaki takipçilerinize çok önem veriyor ve Instagram takibi bırakanları merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. 1,5 milyar kullanıcının yer aldığı sosyal medya platformu Instagram; fotoğraf paylaşabileceğiniz, hikaye atabileceğiniz, arkadaş ekleyip mesajlaşabileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz dev bir uygulama haline geldi. Profilinizi takip edenlerin önem taşıdığı bu platformda, takibi bırakanların kim olduğu da büyük önem taşıyor.

Çevrimiçi bir işletme veya tanınmış kişi oluşturmak için Instagram kullanıyorsanız, büyüyen bir takipçi kitlesi istemeniz oldukça doğaldır. Bu yüzden takipçi sayınızın düştüğünü görmeye başladığınızda bu durum sizi biraz strese sokabilir. Binlerce takipçiniz olduğunda, onları bir uygulamanın yardımı olmadan yönetmek neredeyse imkansızdır. Kaç takipçiniz olursa olsun, takipçilerinizin hareketlerini görmeniz adına sizi bilgilendireceğiz.

Instagram Takibi Bırakanları Gösteren Uygulamalar

most instagram followers

Instagram’da beni kim takipten çıkardı diye merak edenler varsa bunu öğrenmenin en kolay yolu merak ettiğiniz profile giderek takip ediyor kısmından isminizi aratmanız olacaktır. Ya da takipçileriniz arasında bu kullanıcıların isimlerini tek tek araştırmak işinize yarayacaktır. Ancak karşılıklı takipleştiğiniz kişileri manuel olarak aramak oldukça yorucu olacak ve fazlasıyla vaktinizi alacaktır.

Instagram, takip etmeyenleri kontrol etmek için resmi bir yol sunmuyor bu yüzden takipçi sayınızın azaldığını görebiliyorken kimlerin takipten çıktığını göremiyorsunuz. Özellikle binlerce takipçiniz varsa bu durum işinizi daha da zorlaştırıyor olabilir. İşte tüm bu sorunlarınıza çözüm bulmak için Instagram takibi bırakanlar uygulama önerilerini sizler için derledik.

 • 1- Reports for Followers
 • 2- Reports Pro
 • 3- Twitly Takipçi Analiz
 • 4- Takipçiler ve Takibi Bırakanlar
 • 5- Yupi

1- Reports for Followers

Instagram Takibi Bırakanlar

Instagram takibi bırakanlar uygulama önerilerimizin ilki, AppStore’da yüksek puana sahip Reports for Followers. Basit, anlaşılır bir gösterge panosu kullanan bu harika Instagram uygulaması; sizi yakın zamanda takip etmeyi bırakanları, takip etmeye başlayanları ve engelleyenleri analiz şablonunda gösteriyor.

Instagram’da sizi takipten çıkaranları görebildiğiniz bu uygulamada, dilerseniz siz de bu kişileri takipten çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca hikayelerinizin izlenme analizlerine ve postlarınızın görüntülenme yüzdelerine de bu uygulamayla erişebiliyorsunuz. Sizi takip etmeyen ancak profilinize giriş yapmış isimleri merak ediyorsanız, Reports for Followers ile kolayca öğrenebilirsiniz.

2- Reports Pro

Öncelikle Instagram takibi bırakanlar için bahsedeceğimiz bu uygulamanın birçok uygulama içi satın alma içerdiğini söyleyelim. Ancak kaç Instagram takipçisi kaybettiğinizi öğrenmek ücretsiz bir hizmet. Uygulama; kimlerin sizi takip etmeyi bıraktığı, sizi takip etmeyen kaç hesabı takip ettiğinizi, gönderilerinizden silinen yorumları ve daha birçok farklı analizleri gösterebiliyor.

Uygulama hem iOS hem de Anroid’de mevcut. Uygulamanın sürekli güncelleme aldığını ve sık sık yeniliklerle donandığını söylemekte fayda var. Böylelikle mobil mağazaların yeni politikasına uyum sağlayan bir platformda işlerinizi halledebilirsiniz.

3- Twitly Takipçi Analiz

31eJaNbIegL

Twitly uygulaması, yalnızca yüklediğiniz andan itibaren takipçi analizine başlar. Yani uygulamayı yüklemeden önce kaybettiğiniz takipçileri maalesef göremezsiniz. Tamamen ücretsiz indirilen bu uygulamada hesabınızı takip etmeyenleri kolayca bulabilirsiniz. Bu platform ayrıca Instagram dışında Twitter’ı da desteklemekte.

Ayrıca sizi takip etmeyen kaç kişinin hikayelerinizi izlediğini ya da profilinize göz attığını görebilirsiniz. Instagram takibi bırakanlar dışında daha birçok takipçi analizine bu uygulamayla erişebilirsiniz. Birden fazla cihazda çalıştırabileceğiniz uygulama aynı zamanda takipçi analizinizi yaparak size gönderi tavsiyesinde de bulunabilir.

4- Takipçiler ve Takibi Bırakanlar

Followers Unfollowers

Followers & Unfollowers hesabınızı izleyerek takipçi listenizi genişletmeye yarayan bir diğer Instagram takibi bıraklanlar uygulamasıdır. Bu uygulama profilinizi detaylıca izleyecek ve daha fazla takipçi kazandırmak için paylaştığınız her resmi analiz edecek. Bu uygulamanın kullanıcı ara yüzünün kullanımı da oldukça kolaydır, böylece Instagram’daki takipçilerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Ayrıca 50 kişiye kadar toplu bir biçimde takipten çıkarma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Instagram takibi bırakanlar meselesini bu platformda kolayca çözebilirsiniz. Ancak birtakım reklamlara maruz kalacağınızı söylemekte de fayda var.

5- Yupi

Instagram, takipçi satın alarak veya üçüncü taraf hileleri kullanarak sistemi manipüle etmeye çalışan hesapları kapatıyor. Gönderilerinizi otomatik olarak beğenen ya da sahte yollarla etkileşim artıran uygulamalar ve hizmetler bulabilirsiniz. Bahsettiğimiz bu uygulamalar dışındaki diğer uygulamalardan kaçının.

Instagram takibi bırakanlar uygulama önerilerinin bir diğeri henüz çok kullanıcıya ulaşmayan ama oldukça fazla olumlu yorum alan Yupi uygulaması. Instagram hesabınız için birçok istatik sunan uygulama, sizi takipten çıkaranları veya gizliden gizliye profilinizde gezinen hesapları size gösterecektir. Hikayeleriniz için de detaylı rapor hazırlayan Yupi, abonelik sistemiyle çalışır.

Instagram Takibi Bırakanları Öğrenmek

PRO Report APK Indir 2021 Son Surum

Sizler için hazırladığımız Instagram takibi bırakanlar uygulama önerileri listemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Elbette fiyat performans karşılaştırması yaparak farklı uygulamaları da tercih edebilirsiniz. Ancak biz, yüksek puanlı ve olumlu yorumlar alan uygulamaları anlatmaya özen gösterdik. Bahsettiğimiz uygulamaların bazısı reklamlı bazısı ise özel abonelikler için ücret teklif ediyor.

Fakat Instagram takibi bırakanlar uygulama önerileri araştırmalarımıza göre istenen ücretler abartı derecede yüksek değil. Eğer profilinizi geliştirmek istiyorsanız belli bir meblağı gözden çıkarmalısınız. Elbette bahsettiğim puan ve yorumlar mağazalarda değişiklik gösterebilir. Genel olarak iOS sistemini baz alarak bu listeyi hazırladım. Eğer bir sıkıntı yaşarsanız mutlaka yorumlarda bizlerle paylaşın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.