Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Instagram’da 2022 Yılında Neler Değişecek?

Sosyal medya platformu denildiğinde akla ilk gelenlerden olan Instagram gelecek planları açıklandı. Instagram başkanı 2022 yılı için değişecek özelliklerden bahsetti.

Instagram başkanı Adam Mosseri, gelecek yıl için birtakım açıklamalarda bulundu. Bunlardan birkaçı; ekibin gelecek yıl içerik üreticiler ile şeffaf olacaklarını ve onlarla iletişim halinde kalmaya önem vereceğini söyledi.

Twitter’da kısa bir yıl sonu video mesajında, platformun başkanı Adam Mosseri, platformun gelecek yılda neler değişeceği hakkında konuştu. “Instagram’ın ne olduğunu yeniden düşünmemiz gerekecek çünkü dünya hızla değişiyor ve biz de onunla birlikte değişmek zorunda kalacağız” dedi.

Instagram Video Süreleri 2 Katına Çıkacak

Instagram

Mosseri, platformun gelecek yıl için videoların süresini iki katına çıkarılmasını içeren yenilikler olacağından bahsetti. Mosseri, ” Platformumuzdaki tüm video seçeneklerimizi Reels etrafında birleştireceğini ve bunu büyütmeye devam edeceğini” söyledi. Platform, son aylarda videoları işleme biçiminde bazı değişiklikler de yapacak. Hatta ekim ayında IGTV kaldırılmıştı. Başkan içerik üreticileri hakkında da birkaç açıklama yaptı. Mosseri platform çalışanlarının seneye içerik üreticileri ile sık sık iletişimde olacaklarını belirtti.

Platformun kontroller üzerindeki çalışmalarını da ikiye katlayacağını belirtti bu ayın başlarında Instagram, ebeveyn denetimleri hakkında birkaç değişiklik yapmıştı. Ayrıca 2021 yılında en çok beğenilen gönderiler hakkında bir yazı yazmıştık. Okumak isterseniz buraya tıklayıp, yazıya ulaşabilirsiniz. Peki siz gelecek yıl platforma getirilecek olan yenilikler hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.