Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

2021 Yılının En Çok Beğenilen Instagram Paylaşımları Belli Oldu

2021 yılında Instagram'da en çok beğeni alan gönderiler belli oldu. Bir numarada, yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun 31 milyondan fazla beğenilen fotoğrafı bulunuyor.

2021’in en çok beğenilen 10 Instagram paylaşımı belli oldu. İlk sırayı, Manchester United’da forma giyen Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo aldı. Yıldız futbolcu ve model sevgilisi Georgina Rodriguez‘in ikiz bebek beklediklerini duyurdukları gönderi, 32 milyondan fazla beğeni aldı. Instagram’dan en çok para kazanan isim olan Ronaldo’nun 382 milyon takipçisi bulunuyor.

Listenin ikinci sırasında ise Amerikalı şarkısı Ariana Grande‘nin Dalton Gomez ile düğününden fotoğraflarını paylaştığı gönderi yer alıyor. 26 Mayıs 2021 tarihli post, 26 milyondan fazla kişi tarafından beğenildi. Söz konusu fotoğrafı, Kylie Jenner’ın erkek arkadaşı Travis Scott ile ikinci bir çocuk beklediğini açıklayan gönderi izledi. Video 153 milyondan fazla görüntüleme ve 24 milyondan fazla beğeni aldı.

Yılın dördüncü en popüler Instagram paylaşımı, mart ayında yeni saç rengini gösterdiği fotoğrafı ile Billie Eilish‘ten geldi. 20 yaşındaki müzisyen, platin sarısı saçlarıyla 23 milyondan fazla beğeni aldı. Eilish’in British Vogue ile yaptığı fotoğraf çekiminden paylaştığı bir diğer post ise 6. sırada yer alarak ilk 10’a girdi. Gönderi 22 milyondan fazla kullanıcı tarafından beğenildi.

Beşinci, yedinci ve sekizinci sıralarda ise yıldız futbolcu Lionel Messi‘nin paylaşımları yer alıyor. Messi’nin ağustos ayında Paris Saint-Germain FC ile imzaladıktan sonra paylaştığı fotoğraf beşinci, Temmuz ayında Copa America kupasını elinde tuttuğu fotoğraf yedinci ve Barcelona’dan ayrıldığını açıklayan gönderi ise sekizinci basamakta bulunuyor.

Dokuzuncu sırada, Iron Shore Mermaid’in çalıştığı hayvanat bahçesindeki bir çocuğu şaşırttığı anlara dair bir gönderisi var. Listenin son sırasında ise Örümcek Adam‘ın beyaz perdedeki yüzü olan Tom Holland‘ın rol arkadaşı ve aynı zamanda sevgilisi olan Zendaya ile aynı karşısında çekildiği fotoğraf var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.