Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Immortals Fenyx Rising Game Pass’e Geldi!

Xbox Game Pass, hizmetin Ağustos 2022'deki kadrosuna, bir Ubisoft oyunu da dahil olmak üzere 6 oyunun daha katıldığını doğruladı.

Immortals Fenyx Rising Game Pass kütüphanesine katıldı. Microsoft, bu iki haftalık dönemler boyunca periyodik olarak gelen oyunlarla, ayların başında ve ortasında oldukça sağlam bir oyun açıklama düzenini korumayı başardı. Bugün ise Ağustos 2022’nin ilk yarısının sona ermesiyle birlikte Xbox Game Pass, gözlerini ayın ikinci yarısına çevirdi.

Daha önce Xbox Game Pass, 23 Ağustos’ta Midnight Fight Express’in hizmete ekleneceğini duyurdu ve 30 Ağustos için Immortality onaylandı. Immortality‘nin hizmete eklenmesi herkesi sevindirdi çünkü oyunun inceleme puanları yok yüksek. Bu iki oyunun yanı sıra hizmete Immortal Fenyx Rising de dahil olmak üzere eklenecek 6 oyunun tamamı açıklandı.

Immortals Fenyx Rising Game Pass’e Eklendi

Immortals Fenyx Rising

Buna, bugün 16 Ağustos’ta sürpriz bir şekilde hizmete eklenen Coffee Talk isimli “insanların sorunlarını dinleme ve onlara bir iki sıcak içecek sunarak yardım etme hakkında bir kahve demleme ve kalpten kalbe konuşma simülatörü” de dahil. Ayrıca Exapunks, Opus: Echo of Starsong ve 25 Ağustos’ta yukarıda bahsedilen Midnight Fight Express ile güzel bir çeşitlilik sağlanacak.

Exapunks bir programlama bulmaca oyunu, Opus bir görsel roman/macera oyunu ve daha önce onaylanmış Midnight Fight Express bir izometrik bir savaş oyunu. Ayrıca 30 Ağustos’ta ise Commandos 3 HD, Immortality, Immortals Fenyx Rising ve Tinykin hizmete dahil olacak. Commandos 3 HD bir RTS, Immortality interaktif bir film, Immortals Fenyx Rising Yunan fantezi dünyasında bir macera RPG ve Tinykin ise bir platform oyunu.

 • Coffee Talk (Bulut, Konsol, PC)
 • Expunks (PC)
 • Opus: Echo of Starsong (Konsol, PC)
 • Midnight Fight Express (Bulut, Konsol, PC)
 • Commandos 3 HD (Bulut, Konsol, PC)
 • Immortals Fenyx Rising (Bulut, Konsol, PC)
 • Immortality (Bulut, Konsol, PC)
 • Tinykin (Konsol, PC)

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.