Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sam Barlow’un Oyunu Immortality Ertelendi

Yapımcı Sam Barlow, geliştirici ekibin "deneyimin olabildiğince iyi olmasını sağlamak için bir ay daha harcamaktan mutlu olduğunu" söyledi.

Half Mermaid Productions’ın Immortality isimli oyunu bir erteleme ile karşı karşıya kaldı. Oyun 26 Temmuz’da piyasaya sürülmek yerine artık Xbox Series X/S, PC, iOS ve Android için 30 Ağustos‘ta piyasaya sürülecek. Bunun yanı sıra oyun ilk günden Game Pass‘te yer alacak.

Yönetmen Sam Barlow yakın tarihli bir paylaşımında, “Marissa Marcel’in çalışmalarının gün ışığını bulması on yıllar aldı, bu yüzden deneyimin olabildiğince iyi olmasını sağlamak için bir ay daha harcamaktan mutluluk duyuyoruz. Oyunu bekleyen herkesin bu gerekli kötülüğü anlayacağını ve henüz yanıtlamaya çalıştığım en karmaşık gizemi araştırmaya devam edeceğini umuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Immortality’nin Odağı Olan Marissa Marcel Kimdir?

Immortality

Peki kim bu Marissa Marcel? Bu karakter, oyunun evrenindeki The Monk (1968), Minsky (1970) ve Two of Everything (1999) isimli üç kurgusal filmde başrol oyuncusu. İşin özeti gerçek bir karakter değil, oyunun evreninde yer alan ana karakterlerimizden bir tanesi.

İşin çılgın yanı, bu filmlerin hiçbirinin gösterime girmemiş olması ve Marcel’in eninde sonunda ortadan kaybolması. Gizemi çözmek ve Marcel’in kaderini bir araya getirmek, bu yıl içinde “Barlow” adlı bir kişiye kalmış.

Bunu yapmak için oyuncuların her filmi incelemesi, farklı çekimleri bir araya getirmesi ve aralarındaki çeşitli bağlantıları keşfetmesi gerekecek. Immortality lansman süresince bir süre boyunca Xbox’a özel olacak olsa da önümüzdeki aylarda PlayStation için de çıkış yapacağı doğrulandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.