Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İlgiyle Beklenen DC Animasyon Serisi İptal Edildi

DC animasyon serisi olan Strange Adventures, Warner Bros. ve Discovery ortaklığından dolayı iptal oldu.

DC animasyon serisi Strange Adventures, Warner Bros. ile Discovery birleşmesinin ardından iptal edildi. Yazar ve yönetmen Kevin Smith ilk olarak Hollywood Babble-On yayınında DC Comics serisinin yayın hizmetinde ilerlemeyeceğini paylaştı. Kaynaklar, ise bu haberi doğruladı. Strange Adventures, HBO Max‘in Mayıs 2020 lansmanından önce Ekim 2019’da duyurduğu diğeri Green Lantern serisi olan Berlanti Productions’ın iki projesinden biriydi.

Green Lantern o sırada bir seri için çalışmalara başladı. Bunun yanında ise Strange Adventures; Smith, Carrasco ve diğer birkaç yazardan senaryolar aldıktan sonra ilerleyemedi. Kaynaklara göre Green Lantern, Finn Wittrock ve Jeremy Irvine’in başrolde yer alacağı ve Lee Toland Krieger’ın ilk iki bölümü yöneteceği filmde devam ediyor.

DC Animasyonunun İptal Sebebi, Şirketlerin Ortaklığı Oldu

DC

Strange Adventures adını, 1950’de çığır açan klasik DC Comics serisiyle paylaşıyor. Serinin yapımcılığını Warner Bros Television ile birlikte Berlanti Productions üstlenecekti. Yapım aşamasının geri kalanlarında ise Berlanti, Sarah Schechter ve showrunner-yazar John Stephens yer alacaktı. Charlie Huston’un yardımcı yapımcı olarak görev yapması planlanırken, ortakları Brigitte Hales ve Selwyn Seyfu Hinds olacaktı.

Smith, Strange Adventures’ın iptalini: “HBO Max ile ilgili olarak, ortak liderliğimizin stratejik değişimini yansıtıyor.”şeklinde açıkladı. Batgirl filminin iptalini de bu olayla birlikte ele aldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.