Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

DC, Batgirl Filmini İptal Etti (90 Milyon Dolar Çöp Oldu)

Leslie Grace, Michael Keaton ve Brendan Fraser'ın başrollerini paylaştığı Batgirl filminin kötü eleştiriler nedeniyle tamamen rafa kaldırıldığı bildirildi.

Leslie Grace’in oynadığı Batgirl filminin tamamen rafa kaldırıldığı bildirildi. Bad Boys for Life film yapımcıları Adil El Arbi ve Bilall Fallah’ın yönettiği filmin başrolünde Grace rol aldı. Michael Keaton ayrıca filmde Bruce Batman rolünü yeniden canlandırdı ve Brendan Fraser ise kötü adam Firefly’ı oynadı; J.K. Simmons, ilk kez Zack Snyder’ın Justice League’inde oynadığı bir rol olan film için Komiser Gordon rolüne geri döndü.

Başlangıçta, Batgirl orijinal bir DC filmi olarak HBO Max’te çıkış yapacaktı ve 2022’nin sonlarında yayına girecekti. Son zamanlarda, stüdyo Discovery ile birleştiği için bir dizi DC film ve TV dizisine ara verilmişti. Yarasa Kadın’ı konu alacak olan filmin çekimleri bu yılın başlarında tamamlandı ancak görünüşe göre filme olan bakış açısı WB’nin umduğu kadar iyi sonuçlanmadı.

Batgirl Filmi İptal Edildi

Batgirl

WB Discovery’deki test gösterimlerine karşı eleştiriler çok kötü olduğu için Batgirl’ün tamamen rafa kaldırıldığı bildirildi. The Wrap‘a göre, WB Discovery liderliği, yeniden çekimlere ve projeye daha fazla para harcanmasına rağmen, filmin hala istedikleri gibi çıkmadığını ve bu nedenle filmi tamamen rafa kaldırmalarına neden olduğunu belirledi.

Batgirl’ün maliyetinin 90-100 milyon dolar arasında olduğu da bildirildi. Tiyatro incelemesine dayanmayın. Filmin bu yılki Comic-Con’da yer almadığına dair hayran spekülasyonlarının artık bir nedeni var gibi görünüyor çünkü WB Discovery DCEU’nun geleceği için yeni bir yol izleyecek. Rafa kaldırılan film artık gün yüzüne çıkmamış en pahalı filmlerden biri olarak tarihe geçecek.

Zack Snyder’ın yeniden çekilen ve sinemalarda feci bir etkiyle vizyona giren, ancak yönetmenin HBO Max’teki tam vizyonuyla telafi edilen Justice League’ine benzer şekilde, rafa kaldırılmış bir projeyi görmek isteyen hayranlar her zaman olacaktır ancak filmi tekrardan görmemiz gerçekten imkansıza yakın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.