Hot Wheels Unleashed Ön Sipariş Verenler İçin Kullanıma Açıldı

Şu anda Ultimate Stunt Edition'ı ön sipariş verenler için mevcut olan yarış oyunu, 30 Eylül'de tüm oyuncular için dünya çapında yayınlanacak.

Milestone geliştirdiği Hot Wheels Unleashed ön sipariş veren kullanıcılar için yayınlandı. Ultimate Stunt Edition’ı ön sipariş verenler oyuna girmeye başlayabilecek ve herkesten önce oyunu deneyim edebilecek. Bu arada, oyunun hızlı tempolu aksiyonunu gösteren bir lansman fragmanı da yayınlandı.

Hot Wheels Unleashed Ön Sipariş

Hot Wheels Unleashed, özünde bir yarış oyunu ancak oyun, çeşitli gerçek dünya ortamlarında sevilen minyatür oyuncuklar kullanılarak tasarlandı. Oyunun bölünmüş ekran yarışının yanı sıra, çevrimiçi çok oyunculu modda 12 oyuncuya kadar destek verdiğini de belirtelim.

Gerçek dünyadaki yarışçılardan Knight Rider’s Kitt ve Batmobile gibi fantezi arabalarına kadar toplanacak tonlarca araç olacak ancak oyuncular kendi parkurlarını da oluşturabilecek.

Hot Wheels Unleashed ön sipariş vermediyseniz, oyun dünya çapında 30 Eylül’de Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için çıkış yapacak. Arabaların özelleştirme sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu haberimize mutlaka göz atın.

Hot Wheels Unleashed Ön Sipariş İçerikleri

Bahsettiğimiz Ultimate Stunt Edition’ı satın alan kişiler erken erişimin yanında aşağıdaki paketleri de kazanacak. Bu paketin fiyatı size 350 TL’ye mal olacak.

  • Oyunun tam sürümü
  • HOT WHEELS Pass Vol. 1
  • HOT WHEELS Pass Vol. 2
  • HOT WHEELS – Sportscars Pack
  • HOT WHEELS – Beefed Up Pack
  • HOT WHEELS – Street Beasts™ Pack

Sadece Collectors Edition satın alırsanız ise erken erişim hakkına sahip olmayacaksınız ancak şağıdaki paketler sizin olacak. Bu paketin fiyatı size 279 TL’ye mal olacak.

  • HOT WHEELS™ Pass Vol. 1
  • HOT WHEELS™ – Sportscars Pack
  • HOT WHEELS™ – Beefed Up Pack

Oyunu sadece ön sipariş vermek isterseniz yani sadece standart sürümü almak isterseniz 199 TL ödemeniz gerekeceğini belirtelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol