Hot Wheels Unleashed’in Özelleştirme Seçenekleri Fragmanı Yayınlandı

Milestone, Hot Wheels Unleashed için oyunun özelleştirme seçeneklerini detaylandıran yeni bir fragman yayınladı.

En efsane ve en çok aranan Hot Wheels araçlarını kullanabileceğimiz Hot Wheels Unleashed‘in özelleştirme seçeneklerini tanıtan fragman yayınlandı. Özel üniforma düzenleyiciyle kişiliğimizi yansıtacak ve kalabalıkların önünde muazzam yarışlar yapacağız.

Hot Wheels Unleashed, 30 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak. Oyunun özelleştirme fragmanını haberimizin alt kısmında paylaştık.

Hot Wheels Unleashed

Hot Wheels Unleashed Neler Sunacak?

Oyun, Hot Wheels lisansına dayalı bir arcade yarış oyunu olacak. Bu yapım, Gravel veya Sebastien Loeb Rally Evo gibi oyunlarla tanınan bu türde uzmanlaşmış bir stüdyo olan Milestone tarafından geliştirildi.

Hot Wheels Unleashed‘da Hot Wheels arabalarıyla çılgın yarışlara katılıyoruz. Mevcut modeller arasında hızlı ve çevik süper arabalar, güçlü arabalar, ağır ve oldukça yavaş arazi araçları ve traktör veya tanker gibi diğer ağır araçları sürebileceğiz.

Yarışlar, sadece yatay olarak değil, aynı zamanda dikey olarak da her türlü atlama, döngü ve hızlandırıcıyla dolu çeşitli pistlerde gerçekleşecek. Sürüş modeli, pervasızlığa, muhteşem driftlere ve etkileyici ama riskli davranışlara odaklanacak.

Oyunda kendi parçalarınızı oluşturmanıza izin veren gelişmiş bir düzenleyici de olacak. Bu düzenleyicide tasarlanan parçalar toplulukla paylaşılabilecek.

Hot Wheels Unleashed, tek başına veya çok oyunculu modda oynanabilecek. Oyun, iki kişi yerel olarak bölünmüş ekran ile ve on kişiye kadar çevrim içi olarak oynanabilecek.

Oyunun fiyatı, Steam platformu üzerinden 199 TL olarak açıklandı.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol