Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Horizon Forbidden West Oynanış Videoları Yayınlandı

IGN, Horizon Forbidden West'ten kapsamlı oynanış videoları yayınladı. Oyunda sunulan dünyanın nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Horizon Forbidden West‘in çıkış yapmasına çok az kaldı. Sonuç olarak, oyunun pazarlama makinesi yavaş yavaş hız kazanıyor ve bugün IGN, oyundan kapsamlı oynanış videoları yayınladı. Oyun dünyasının kendini nasıl sunduğunu ilk elden görebilirsiniz.

İlk video, esas olarak çevrenin keşfini ve savaş mekaniğini görebildiğimiz oynanış görüntülerini içeriyor. Ayrıca, maceralarımız sırasında karşılaşacağımız bazı karakter tanıtımlarımız da mevcut. İkinci video, Zero Dawn’da sunulan dünyanın nasıl Forbidden West’e dönüştüğüne bakıyoruz. Esas olarak serinin her iki bölümündeki konumların karşılaştırmalarını da görüyoruz. Ek olarak, tüm oynanışların PlayStation 5’te kaydedilmesi nedeniyle, oyunlar arasındaki grafiksel gelişmeyi de görebiliyoruz.

Horizon Forbidden West 18 Şubat’ta Çıkacak

Horizon Forbidden West

Bildiğiniz gibi, bazı insanlar şimdiden Horizon Forbidden West‘in erken bir sürümünü PlayStation 4’te oynama fırsatı buldu. Aralık ayında yayınlanan resimlerde gerçekten iyi görünüyordu; Umalım ki son ürün de aynı derecede iyi bir izlenim bıraksın. Oyunun prömiyerinin 18 Şubat‘ta planlandığını da hatırlatalım. Oyun, PS4 ve PS5‘te aynı anda çıkış yapacak. Ayrıca oyunun dosya boyutu 96 GB olacak.

Horizon Forbidden West’in aksiyonu, stüdyonun önceki oyununda sunulan olaylardan sonra gerçekleşecek. Kıyamet sonrası dünyada denge yeniden kuruldu; İnsanlar, hayvanlar ve makineler bir arada var olmaya çalışıyor. Bununla birlikte barış dönemi uzun sürmedi, çünkü ufukta tüm canlıları tehdit eden gizemli bir veba şeklinde yeni bir tehlike belirdi. Bununla karşı karşıya kalan ana karakterimiz Aloy, Amerika’nın batısına doğru uzun ve tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorunda.

Forbidden West‘in yakında piyasaya sürülmesiyle birlikte Sony, Horizon dünyasında yer alacak yeni bir VR oyununu da duyurdu. Horizon Call of the Mountain, yeni ortaya çıkan PSVR 2‘ye gelecek ve oyunculara bu topraklarda yeni bir bakış açısı sunmanın yanı sıra yepyeni bir karakter tanıtacak.

Neyse ki, Aloy’un dünyasına geri adım atmak isteyen hayranlar için oyunun nihayet PlayStation konsollarında yayınlanmasını beklemek için çok fazla zaman yok ve her yeni kabile, yaşadıkları uçsuz bucaksız topraklarla birlikte ilk elden keşfedilebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.