Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Horizon Zero Dawn Spin-Off’u PlayStation VR2’ye Geliyor

Sony geçtiğimiz saatlerde yeni sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR2'yi tanıttıktan sonra bu sanal gerçeklik gözlüğünde oynanacak oyunu yani Horizon Call of the Mountain'i tanıttı.

Sony, bu gece CES 2022’de yeni nesil sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR2’yi tanıttı. Bunun yanısıra sanal gerçeklik gözlüğü için yapılan Horizon Zero Dawn’ın Spin-Off’u yani Horizon Call of the Mountain de tanıtıldı.

Horizon Call of the Mountain olarak adlandırılan bu oyun, Guerrilla Games’in geliştirdiği açık dünya Horizon Zero Dawn’ın Spin-Off’u olarak gelecek. Ayrıca aylardır beklenen Horizon Forbidden West’in bir VR desteğinden ziyade, bu oyun yeni bir hikaye şeklinde gelecek.

Horizon Zero Dawn Spin-Off’u Ne Zaman Çıkacak Belli Değil

Horizon Zero Dawn

Oyunun yayıncılığını üstlenen Sony, ormanda yürüyen bir karakterin yakından bakışını gösteren kısa bir teaser’ın ötesinde fazla bilgi paylaşmadı. Ayrıca, teaser’da görünmese de, Horizon kahramanı Aloy görünüşe göre oyunun tamamında görünecek. Horizon Call of the Mountain, Guerrilla Games ve Firesprite tarafından geliştiriliyor ve Sony tarafından da piyasaya sürülecek.

Oyunun özellikleri hakkında şimdilik açıklama, detay yok. Geldiği zaman sizlerle paylaşacağız. Ayrıca oyunun çıkış tarihi hakkında Sony bir bilgi vermedi. Fakat çok geçmeden sanal gerçeklik gözlüğünü piyasaya sürdükten sonra oyun da piyasaya sürülmesi kuvvetle muhtemel. Son olarak Sony’nin yeni tanıttığı sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR2 hakkında buraya tıklayarak bilgi edinebilirsiniz. Siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.