Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Horizon Forbidden West’ten Nefes Kesen Boss Savaşı

Horizon Forbidden West'teki Makineler, Zero Dawn'dakinden daha çeşitli ve tehlikeli olacak. Patronlardan birini gösteren yeni görüntüler, bunların sadece boş sözler olmadığını kanıtlar nitelikte.

Horizon Forbidden West‘te karşımıza çıkacak yeni makineleri tatil öncesi birkaç kez görme fırsatımız oldu. Aralık ayında sunulan “hayvanlar” arasında yılan benzeri Slitherfang vardı ancak onu savaşırken görememiştik. Bugün ise Game Informer, Aloy’un bir Slitherfang ile çarpışmasının bir parçasını sunan özel bir video görüntüsü yayınladı.

Video çok kısa, yarım dakikadan az ancak görünüşe göre Game Informer editörleri çok daha fazlasını görme fırsatı buldu. Makale, daha önce Guerrilla Games’in yazdığı, makinelerle ilgili tüm yeni özellikleri gösterdiği iddia edilen etkileyici patron savaşından bahsediyor. Slitherfang’a karşı mücadelede, sadece robotun tükürdüğü asitlere değil, aynı zamanda elektrikli bir “çıngırak” ve sağır edici bir ses dalgasına da dikkat etmemiz gerekecek.

Horizon Forbidden West’te Makineler Daha Tehlikeli

Horizon Forbidden West

Tüm bu saldırılara, yılanın belirli bölümlerine doğru zamanda vurarak karşı koyabileceğiz. Yine de, Slitherfang’ı kolayca alt edebileceğinizi zannetmeyin. Makine, Aloy’un asılı direklerden saldırmasına izin vermeyecek ve davranışı duruma bağlı olarak değişecek. Horizon Forbidden West‘in direktörü Mathijs de Jong, Game Informer’ın Slitherfang’ın tüm cephaneliğini görme olasılığının düşük olduğunu da açıkça belirtti.

Horizon 2‘nin aksiyonu, stüdyonun önceki oyununda sunulan olaylardan sonra gerçekleşecek. Kıyamet sonrası dünyada denge yeniden kuruldu ve insanlar, hayvanlar ve makineler bir arada var olmaya çalışıyor. Bununla birlikte, barış dönemi uzun sürmedi, çünkü ufukta tüm canlıları tehdit eden gizemli bir veba şeklinde yeni bir tehlike belirdi. Bununla karşı karşıya kalan ana karakter – Aloy – Amerika’nın batısına doğru uzun ve tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorunda. Horizon Forbidden West, PlayStation 4 ve PlayStation 5’e gelecek ve 18 Şubat 2022’de çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.