Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Honkai Star Rail, Son Kapalı Beta Testi için Kayıtları Açtı

Genshin Impact geliştiricisi HoYoverse, uzay temalı RPG oyunu Honkai: Star Rail için önümüzdeki haftalarda başlayacak olan son kapalı beta testini duyurdu.

Genshin Impact geliştiricisinin yayınlayacağı yeni bir uzay RPG oyunu olan Honkai Star Rail‘in son kapalı betası için kayıtların açıldığını duyurdu. Honkai serisindeki en yeni oyun ilk kez 2021’in sonlarında duyuruldu ve HoYoverse, oyunu erkenden denemek isteyen oyuncular için sınırlı erişimle birden fazla kapalı beta testi yürüttü.

HoYoverse’nin en yeni RPG oyunu, geliştiricinin 2020’nin sonlarında oyunun yüksek profilli lansmanının ardından Genshin Impact ile büyük bir başarı elde etmesinin ardından geldi. Genshin Impact’in popülaritesi, HoYoverse’ün RPG oyununun başarısından yararlanmak için bir adım atmasına neden oldu, oyunun birinci yıl dönümünden kısa bir süre sonra Honkai: Star Rail‘i duyurdu ve daha sonra Zenless Zone Zero‘yu ortaya çıkardı.

Honkai Star Rail’in Kapalı Betası Ne Zaman?

Honkai Star Railin Kapali Betasi Ne Zaman

HoYoverse’den gelen yeni bir duyuru, Honkai: Star Rail’in önümüzdeki ay başlayacak olan son kapalı beta testinin ayrıntılarını resmen açıkladı. Geliştirici, resmi başlangıç tarihi 10 Şubat olacak şekilde Pazartesi günü en yeni kapalı beta testi turu için kayıtları resmen açacak. Honkai Star Rail’in son beta testi, oyuncuların hem PC hem de mobil cihazlardan katılımına izin verecek ve oyunculardan kısa bir anket doldurmaları istenecek.

HoYoverse tarafından henüz resmi bir tam başlangıç saati onaylanmadı. Son kapalı beta testinin duyurusuna, oyunun geniş karakter kadrosunu sergileyen “Space Comedy” adlı yeni bir fragman eşlik etti. Fragman, daha önce açıklanan 7 Mart’ta kaçak da dahil olmak üzere oyunun ana oyuncu kadrosundan bazılarını gösterdiği için komedi bir yaklaşım benimseyeceğini ortaya koydu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.