Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Honkai Star Rail Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Gamescom 2022 etkinliğinin bir parçası olarak Hoyoverse, sıra tabanlı RPG oyunu Honkai Star Rail için yepyeni bir hikaye fragmanı yayınladı.

Pek çok Hoyoverse ve Honkai Impact hayranı, sıra tabanlı rol yapma oyunu Honkai Star Rail hakkında yeni haberleri duymak için sabırsızlanıyordu. Hoyoverse, oyunla ilgili bilgiler konusunda biraz cimri davrandılar ve hayranlarına önemli güncellemeler sunmak için yalnızca Gamescom 2022 ve Summer Game Fest gibi büyük oyun etkinliklerini platformlar olarak kullandı.

Bugün ise nihayet Hoyoverse, Honkai Star Rail için oyunun hikayesine ve karakterlerine odaklanan önemli bir fragman yayınladı. Oyun ilk olarak Ekim 2021’de duyuruldu. Türün aksiyon-RPG’den sıra tabanlı mekaniklere geçişi, hem Honkai Impact hem de Genshin Impact hayranları için büyük olasılıkla bir sürpriz oldu ancak hayranlar yeniliği olumlu karşıladı.

Honkai Star Rail Hikaye Fragmanı

Honkai Star Rail

Dahası, Honkai: Star Rail hala Honkai Impact evreninin bir parçası olduğundan, tanıdık karakterler oyunun bir parçası olacak ve muhtemelen yakın zamanda yayınlanan fragman gibi gelecekteki hikaye güncellemelerinde daha fazla odaklanılacak.

Gamescom 2022’de yayınlanan video “Kabus Fragmanı” ismiyle yayınlandı ve oyunun karakterlerinden biri olan Dan Heng’in Astral Express’teyken kabus gördüğü bir anı sergiledi. Dan’in kabusundaki iki farklı erkek karakter hakkında pek bir şey açıklanmadı ve anlatıcı, “Jing Yuan” adından da hiç bahsetmedi.

Honkai Star Rail’in 2. kapalı beta sızıntılarını takip eden hayranlar, beyaz saçlı adamı Jing Yuan ve siyah saçlı adamı Blade olarak tanıyacaktır. Bu ikisi, büyük ihtimalle 2. beta sürecinde oyuna eklenen beş yıldızlı yeni karakterler olacak. Yeni hikaye fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.