Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy’den Sinematik Sızdırıldı (Hippogriff İçerir)

Harry Potter: Hogwarts Legacy'den bir Hippogriff'in de bulunduğu ara sahne sızdırıldı.

Harry Potter hayranları yıllardır Hogwarts Legacy isimli açık dünya oyununu dört gözle bekliyordu ve bu bekleyiş neredeyse sona ermek üzere. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmamasına rağmen, bu yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya sürüleceği neredeyse kesinleşti, çünkü oyun için ayrıntılı oynanış videoları ve etkileyici fragmanlar gösterildi.

Harry Potter hayranları Hogwarts Legacy çıkış tarihini öğrenmek için beklerken, Autodesk Vision Series’de gösterilen oyunun bir ara sahne sızdırıldı. Bu ara sahne oldukça kısa ancak görünüşe göre oyun sırasında gerçekleşecek olan ilginç bir hikaye gelişimini sergiledi. Videoda, oyuncu karakteri ve bir Hogwarts öğrencisi, bir hippogriff’e büyüler yağdıran bir sihirbaz üçlüsü görüyor.

Hogwarts Legacy’den Sinematik Video

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy oyuncu karakteri, sınıf arkadaşlarını bir çift büyük kapıdan takip etmeye çalışıyor ancak kilitli kalıyor. Daha sonra, ileriye doğru potansiyel bir yol göstermek için kameranın yukarı kaydırılmasıyla başka bir yol bulmaya karar veriyor. Nispeten kısa bir ara sahne ancak oyuncu karakterinin, oyunun hikayesi boyunca karşılaştıkları büyülü canavarlarla önemli ilişkileri olacağını gösteriyor.

Harry Potter konusuna tamamen aşina olmayanlar için, hippogriff esasen büyük boy bir kartal ve bir atın birleşimi diyebiliriz. Buckbeak adlı bir hippogriff, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı’nda önemli bir rol oynuyordu ve görünüşe göre oyundaki hippogriff de hikayede benzer şekilde önemli bir rol oynayacak ancak hayranların kesin olarak bilmek için oyunu bizzat oynamaları gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.