Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy, Hufflepuff Ortak Salonu’nu Sergiledi

Açık dünya Harry Potter oyunu Hogwarts Legacy'nin yeni görüntüleri, hayranlara Hufflepuff Ortak Salonu'nu sergiledi.

Hogwarts Legacy, Harry Potter markasının gücü sebebiyle yılın en çok beklenen oyunlarından biri haline geldi ve bu nedenle hayranlar en ufak ekran görüntüsünü bile analiz etmeye başladı. Resmi duyurudan önce hızlı seyahat sistemi ve para birimi hakkındaki ayrıntılar bu şekilde ortaya çıktı. Bu kez de Hufflepuff Ortak Salonu fark edildi.

Warner Bros. Games France tarafından Twitter‘da paylaşılan bir gönderide, çoğu önceki fragmanlardan ve sunumlardan alınmış gibi görünen Hogwarts Legacy oyununun bir dizi görüntüsünü içeriyordu. Bununla birlikte, Reddit kullanıcısı I_Nexility_I tarafından vurgulanan Hufflepuff Ortak Salonu’nu ilk kez bu kadar net bir şekilde görüyoruz.

Hogwarts Legacy’de 4 Ortak Salon Yer Alacak

Hogwarts Legacy

Elbette Hufflepuff Ortak Salonu, oyuncuların Hogwarts Legacy‘de ziyaret edebileceği dört odadan sadece biri. Bu özel odalar, Hogwarts öğrencilerinin derslere gitmekle veya kale arazisini keşfetmekle meşgul olmadıkları zamanlarda vakit geçirdikleri yerler olacak. Her Hogwarts Evi, kendine özgü görünümü ve tuhaflıkları olan kendi Ortak Salonu’na sahip olacak. Ortak Salon oyuncuları, tamamen oyunun başlarında verilen önemli bir karara bağlı olarak atanacak.

Hogwarts Legacy deneyiminin başlarında, oyuncuların başlarına Seçmen Şapka takılacak ve Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw ve Slytherin arasından seçim yapmak istedikleri Ev’i seçmekle görevlendirilecek. Bu kararın Ortak Salon oyuncularının atandığı şeylerin ötesinde, onlara hangi yoldaşlara sahip olacakları ve diğer karakterlerin oyun boyunca onlara nasıl davranacağı gibi daha büyük bir etkisi olması muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.