Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hideo Kojima’dan Oscar Göndermesi

Hideo Kojima, Twitter'da "Oscar kazandım" diyerek şaka yollu bir gönderme yaptı.

Hideo Kojima‘nın filmlere karşı bir tutkusu olduğunu biliyoruz. Hatta pek çok hayran, bir gün kendisinin bir film çekmesi için oldukça istekli. Şimdilik, Metal Gear ve Death Stranding öyleymiş gibi davransa da, ünlü oyun yönetmeni henüz bir film çekmedi.

Kojima, Twitter‘da Akademi Sinema Filmleri Müzesi’ndeki artırılmış gerçeklik standında sahte bir Oscar kazandığını gösteren kısa bir video paylaştı ve “Nedense ödülü ben aldım” diye şaka yaptı. Yine de bir gün Hideo Kojima’nın Akademi Ödülü alması mümkün. Yakın zamanda mevcut projelerinden biri hakkında cesur bir iddiada bulundu ve bunun hem video oyunları hem de filmler için “her şeyi tersine çevirebileceğini” iddia etti.

Hideo Kojima’nın Yeni Oyun Projesi Yolda

Hideo Kojima

Kojima ayrıca yakın zamanda başka bir potansiyel Oscar kazananıyla zaman geçirdi. Hem eleştirmenlere hem de genel izleyicilere göre 2022’nin en iyi filmlerinden biri olan Bollywood filmi RRR’yi yöneten S.S. Rajamouli ile tanıştı. Rajamouli’nin yüzü aslında Kojima Productions’ta tarandı, bu yüzden bir noktada onun bir video oyununda görülmesini bekliyoruz.

Belki de bu noktada birkaç farklı sızıntı gören Hideo Kojima olduğu iddia edilen bir oyun olan Overdose‘da görünecek. Özel bir Discord sunucusunda dolaşan sızan ekran görüntüleri, aktris Margaret Qualley’i mavi bir elbise içinde korku oyunu gibi görünen bir şeyle dolaşırken gösterdi. Bir gün sonra, aynı projeden bazı oynanış görüntüleri sızdı, bu da raporları doğruladı.

Bu aslında Kojima’nın Akademi Müzesi’ndeki gönderisiyle bağlantılı. Tesis, The Game Awards 2022‘nin sadece birkaç gün içinde verileceği aynı şehir olan Los Angels’ta bulunuyor. Kojima’nın tören için şehirde olması çok mantıklı ve Overdose’u resmi olarak duyurmak için mükemmel bir fırsat gibi görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.