Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hideo Kojima Şifreli Mesajlarına Devam Ediyor

Hideo Kojima, paylaştığı gizemli görsellere bir yenisini daha ekledi. Yeni projede yer alacak bir diğer isim belli oldu.

Hideo Kojima bir sonraki projesi için uzun zamandır şifreli mesajlar paylaşıyor. Daha önce Elle Fanning‘in yer alacağı oyunla ilgili ‘Who Am I” ve ”Where Am I” yazılı gizemli bir paylaşım yaptı. Ardından ünlü geliştirici, Twitter hesabında From “WHERE” to “HOW yazılı bir mesaj daha paylaştı. Hayranlar, görüntüdeki gizemli kişinin Margaret Qualley olduğunu tahmin etti. Ancak tahminler doğru çıkmadı.

Bu sefer Kojima, aktris Shioli Kutsuna’yı “Where Am I ?” cümlesi yazılı bir görselle paylaştı. Görüntü, Kojima Productions web sitesi aracılığıyla yayınlandı. Kutsuna’nın yüzünün yer aldığı resmin yanında “Bir Hideo Kojima Oyunu” yazıyor. Birkaç saniyede bir sitede, “Nasıl Olur?” cümlesinin yer aldığı bir afiş görünüyor.

Hideo Kojima Yeni Oyun mu Çıkaracak?

Hideo Kojima

Deadpool 2’deki Yukio rolüyle tanınan ünlü oyuncu, Adam Sandler’ın Murder Mystery’sinde ve Apple TV+ dizisi Invasion’da da başrolde yer almıştı. Kısaca gizemli bir biçimde paylaşılan silüet, Kutsuna çıktı. Tüm bu mesajlardan sonra oyuncular, Kojima Productions’ın yeni oyunlarını gelecek ay The Game Awards‘da sergileyebileceğini düşünmeye başladı. Kojima, ayrıca Keighley’s Opening Night Live’da bir podcast serisi duyurdu.

Ayrıca bu görüntülerin tamamen yeni bir oyun olup olmadığı veya Norman Reedus’un bu yılın başlarında ağzından kaçırdığı Death Stranding devamı ile ilgili olup olmadığı net değil. Ancak spekülasyonlara göre bu mesajlar, yolda olan başka bir projeyle ilgili.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.