Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hideo Kojima Şifreli Paylaşımlarına Bir Yenisini Daha Ekledi

Hideo Kojima, geliştirilmekte olan oyunu için gizemli paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Ünlü oyun geliştiricisi, paylaşımlarıyla hayranları meraka sürüklüyor.

Hideo Kojima, daha önce Elle Fanning‘in yer alacağı oyunuyla ilgili ‘Who Am I” ve ”Where Am Iyazılı gizemli bir paylaşım yapmıştı. Görünüşe göre ünlü oyun geliştiricisi, hayranlarına gizemli mesajlar yollamaktan keyif alıyor. Çünkü Hideo Kojima, Twitter hesabında ”From “WHERE” to “HOW” başlıklı başka bir tweet daha attı.

Kojima Productions’ın başkanı, tweetinde ne olduğu anlaşılmayan bir resim paylaştı. Resmin ortasında küçük logo bulunuyor ve tahminlere göre bu işaret Kojima’nın son birkaç aydır yayınladığı teaserlarla bağlantılı. Kojima Eylül ayının başından beri bir şey hakkında gizemli ipuçları bırakıyor. Bu yüzden bu resmin son ipucu olup olmadığını söylemek zor.

Hideo Kojima’nın Planlarına Akıl Sır Ermiyor

Hideo Kojima

Yayınlanan ilk ipucuyla Elle Fanning’in Kojima ile çalıştığı ortaya çıkmıştı. Ardından paylaşılan görselde ise başka bir silüet belirdi. Hayranlar, görüntüdeki diğer kişinin kim olduğunu bulmak için çalışmaya başladı. Kojima, bu ismin henüz resmi olarak kim olduğunu açıklamadı ancak birçok insan gizemli kişinin aktör Margaret Qualley olduğuna inanıyor.

Once Upon a Time in Hollywood oyuncusu Qualley, daha önce Kojima’nın Death Stranding’inde Mama’yı oynamıştı. Ayrıca aktörün, Kojima Productions‘ın Overdose adlı oyununda da rol alacağı söylendi. Oyun henüz resmi olarak açıklanmasa da sızıntı yapanlar, Qualley’in karakterini hem üçüncü hem de birinci şahıs bakış açısıyla kontrol altına alacağımız bir oyun geleceğini söyledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.