Hideo Kojima, Kendi Death Stranding Fragmanını Yayınlayacak

Hideo Kojima, Death Stranding Director's Cut için 8 Eylül'de yalnızca PlayStation 5 görüntülerini kullanarak kendi fragmanını yayınlayacak.

Hideo Kojima’nın yaklaşmakta olan Death Stranding Director’s Cut isimli yapımı için bizzat kendisinin hazırladığı fragman 8 Eylül‘de yayınlanacak. Kojima, Death Stranding Director’s Cut’ın önceki fragmanları beğenmemiş. Geçmişte Kojima, 2015’te geliştirdiği Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in fragmanını da kendi tasarlamıştı.

Hideo Kojima, bu yazın başlarında Death Stranding Director’s Cut için eklenen tüm içeriğin ilk oyunun piyasaya sürülmesinden sonra geliştirildiğini belirtti. Death Stranding Director’s Cut’ın yeni eklemelerinden bazıları eleştirmenlerden ve hayranlardan gelen geri bildirimlere doğrudan bir yanıtken, diğer bölümler Sam Porter Bridges’in hikayesini ilerletecek ve oyunu genişletecek.

Hideo Kojima

Hideo Kojima’dan Yeni Fragman

Yine de, Kojima hala işleri kendi bildiği şekilde yapmaya hevesli. Kojima, Twitter’da Death Stranding Director’s Cut için kendi fragmanını hazırladığını ve 8 Eylül’de yayınlayacağını doğruladı. Aynı duyuruda, videonun tüm görüntülerinin PlayStation 5’te çekildiğini açıkladı. Oyunun zaten birkaç farklı fragmanı mevcut ve Hideo Kojima geçmişte kurguya olan sevgisini dile getirmişti.

Şu anda ne üzerinde çalıştığı tam olarak belli değil ancak Kojima’nın bir Xbox korku oyunu üzerinde çalıştığını öğrenmiştik. Oyun henüz açıklanmadı, ancak Xbox’ın başkanı Phil Spencer, bir süredir beğenilen Japon geliştirici ile bir işbirliği yapıyor.

Aktör Norman Reedus da kısa süre önce, geri dönmek için müzakerelerde olduğunu açıkladıktan sonra Death Stranding 2’nin olacağını öne sürdü. Reedus’un aslında tamamen farklı bir Kojima projesinde rol alması mümkün. İkili, iptal edilmeden önce Silent Hills üzerinde işbirliği yapıyordu, bu yüzden Kojima’nın onu Xbox korku oyunu söylentileri için istediğini hayal etmek imkansız değil. Bununla birlikte, Death Stranding Director’s Cut’ın oyuncunun dönüşü için bir devam oyunu hazırlaması da muhtemel.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol