Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hayran Yapımı FPS Fallout 2 Steam’de Çıkıyor

Tamamen fan yapımı olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan ve Fallout 2'nin yeniden yapımı niteliğinde olan yepyeni bir proje geliyor.

Tamamen fan yapımı olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan ve Fallout 2‘nin yeniden yapımı niteliğinde olan yepyeni bir proje geliyor. Project Arroyo adıyla bizlere sunulacak olan remake sürüm 100den fazla geliştirici tarafından destekleniyor. Dikkat çekici içerikleri bünyesinde barındıran bu paket dahilinde hayranları memnun edecek geliştirmeler bulunuyor.

Fallout 2, bildiğiniz üzere 1998 yılında çıkışını gerçekleştirdi ve şu anda oldukça eski bir yapıya sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Bethesda tarafından bizlere sunulan bu yapım için yeniden yapım sürümü bekleniyor. Ancak şimdi bu paket tamamen mod geliştiricileri tarafından bizlere sunuluyor. Remake paket, Fallout 4’ün de geliştirilmesinde kullanılan Creation Engine oyun motoru tarafından destekleniyor.

Fallout 2 Birinci Şahıs Kamerayla Geliyor

Daha fazla detaya girecek olursak Project Arroyo içerisinde yeniden oluşturulmuş 3 boyutlu ortamlar, birinci şahıs kamera bakış açısı, yepyeni karakter modellemeleri, efektler, yansımalar ve çok daha fazlası yer alıyor. Üst düzey bir yapı ile bizlere sunulacak olan yapım gerçekten de etkileyici görünüyor. Aynı zamanda aşağıda gördüğünüz ekran görüntüsünün sol kısmı yeniden yapım sürümüne aitken sağ kısmı ise 98 yapımı oyunu temsil ediyor.

FALLOUT 2 REMAKE Remake vs Origi

İddialı bir proje olarak bizlere sunulacak Fallout 2 remake PC platformuna gelmeyi bekliyor. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanacak. Kısa süre önce mod ekibinin bu paketi piyasaya sürmek için GOG ile anlaştığı da ortaya çıktı. Diğer taraftan bu tarz modlar bildiğiniz üzere Nexus Mods sitesinde yayınlanıyor ancak bu kadar büyük bir sürüm ne yazık ki burada yer bulamıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.