Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Halo Infinite XP ve Battle Pass Sistemi Değişti

Halo Infinite oyuncuların daha fazla beğenisini kazanmak için oyuna birtakım çeşitli güncellemeler getirdi. Bu güncellemelerden bahsedecek olursak; XP ve battle pass sisteminin değişmesi.

Halo Infinite, her gün oynanan yedi oyuna kadar XP ödemeleri vererek önemli Battle Pass sisteminin ilerleme mücadelesi değişiklikleri sunarak oyunseverlerin daha fazla gönlünü kazanmaya çalışacak. Bu yeni güncellemeler sayesinde kullanıcı artışı olacak mı merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz gün yani 29 Kasım’da Halo Infinite topluluk yöneticisi John Junyszek, oyunun çevrimiçi çok oyunculu maçlarında XP’nin ödüllendirilme biçimindeki kapsamlı bir dizi değişikliği kullanıcılarına duyurmak için Twitter’da paylaşım yaptı. Junyszek bir tweet dizisi aracılığıyla oyunun artık bir gün boyunca oynanan her maç için toplamda yedi oyuna kadar XP ödülleri kazanacağını açıklıyor.

Halo Infinite XP ve Battle Pass Sistemi Yeni Değişiklikler Sunuyor

Halo Infinite

Bu değişiklik kesinlikle oyunun geliştiricisi olan 343 Industries’in yaptığı gerçekten sağlam bir değişiklik olarak adlandırılıyor. Bunun anlamı, oyuncular artık her gün kendi seçtikleri bir oyunu oynadıkları için 50 XP’lik nispeten küçük XP bonusları ile ödüllendirilirken, bu süre boyunca tamamen kendi seçtikleri yedi oyunu oynadıklarında tüm gün toplamda 1050 XP görecekler.

Araştırmalara göre XP’ler sayesinde günde bir Battle Pass seviyesi kilidinin açılmasına eşittir. Oyunun Battle Pass’ı XP ile ilerler ancak bu XP öncelikle zorluklardan gelmektedir. Bu, çok oyunculu açık beta içinde bulunduğumuz ayın başlarında ilk kez yayınlandığında Halo Infinite oyuncu tabanında açık bir çekişme noktasıydı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.