Halo Infinite, Steam’de En Çok Oynanan Xbox Oyunu Oldu

Halo Infinite, Steam'de tüm zamanların en çok oynanan Xbox Game Studios oyunudur.

Halo Infinite dün piyasaya sürüldü. Xbox, Halo Infinite’in çok oyunculu bileşenini PC ve Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One’da anında olarak çıktı. Oyun incelemeleri ile bilinen Daniel Ahmad’ın aşağıda belirttiği gibi, Halo Infinite, yalnızca iki buçuk saat içinde bir Xbox Game Studios unvanı için en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısını aştı. Tam olarak 272.586 oyuncu ile rekoru kırdı.

Halo Infinite, Steam’e Fırtına Gibi Girdi!

Aslında oyun belirtilen sayıdan daha çok oyuncuya ulaşacaktı fakat SteamDB’nin raporuna göre, oyunun devamı için tüm zamanların eşzamanlı en yüksek oyuncu sayısı şimdi 272.586 oyuncu ile zirveye oturuyor. Bu en yüksek rakam, Xbox’ın oyunun çok oyunculu modunun aynı gün yayına gireceğini ilk kez duyurmasından sadece birkaç saat sonra, 15 Kasım’da dün gece yaklaşık saat 19:00 civarında geldi.

Halo infinite

Şu anda, oyunun açık çok oyunculu beta sürümü, hem orijinal Xbox’ın hem de Halo: Combat Evolved’in 20. yıl dönümünü kutlamak için yayınlanmaya devam ediyor. Çok oyunculu mod şu anda herkes için beta aşamasında olsa da, beta sırasında yapılan tüm ilerlemeler, gelecek ay başladığında son oyuna taşınacak, bu nedenle Battle Pass ilerlemesinin boşa gitmesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol