Halo Infinite Sistem Gereksinimleri – Halo Infinite Kaç GB?

343 Industries tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı oyunu Halo Infinite, çok oyunculu modu ile piyasaya çıktı. Peki, bilgisayarınız Halo Infinite sistem gereksinimleri için yeterli mi? Halo Infinite kaç GB? İşte cevaplar.

Resmi çıkışını çok oyunculu modu ile gerçekleştiren Halo Infinite Steam‘e hızlı bir giriş yaptı. İlk 24 saatinde yalnızca Steam’de 272.000 eşzamanlı oyuncuyla zirveye ulaşan birinci şahıs nişancı oyunu, şimdiden büyük bir başarı elde etti. Hal böyle olunca Halo Infinite sistem gereksinimleri de merak konusu oldu.

Gelişmiş grafik ayarları, ultra geniş/süper ultra geniş ekran desteği, dinamik ölçekleme ve değişken kare hızları gibi özelliklerle bugüne kadarki en iyi Halo deneyimini sunan oyun, tamamen PC odaklı yaratılmış durumda. Halo Infinite’nin oynaması ücretsiz multiplayer modu, mevsimsel güncellemeler, benzersiz etkinlikler, yeni modlar ve haritalar ile sürekli büyüyen bir dünyaya sahip olacak.

Halo Infinite kaç gb

Halo Infinite’in çok oyunculu betası şu anda Xbox ve PC’de ücretsiz olarak oynanabiliyor. “Heroes of Reach” ile başlayan birinci sezon, beraberinde sınırlı süreli oyun içi etkinlikler ve özel ödüller getirecek. Oyunun campaign modu ise 8 Aralık’ta 299,00 TL’den satışa çıkacak.

Halo Infinite sistem gereksinimleri, işlemci olarak minimum AMD Ryzen 5 1600 veya Intel i5-4440 gerektiriyor. Ekran kartında AMD RX 570 veya Nvidia GTX 1050 Ti modellerini görüyoruz. Oyunu çalıştırmak için PC’nizin en az 8GB RAM’e sahip olması lazım.

Halo Infinite sistem gereksinimleri

Peki, Halo Infinite önerilen sistem gereksinimleri neler? Oyunu optimum seviyede oynamak için AMD Ryzen 7 3700X ya da Intel i7-9700k işlemciye sahip olmanız gerekiyor. Ekran kartınızın Radeon RX 5700 XT veya Nvidia RTX 2070, RAM miktarınızın ise 16GB olması tavsiye ediliyor. Tam liste şu şekilde:

Halo Infinite Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 RS5 x64
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 or Intel i5-4440
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD RX 570 or Nvidia GTX 1050 Ti
  • DirectX: Sürüm 12

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 19H2 x64
  • İşlemci: AMD Ryzen 7 3700X or Intel i7-9700k
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon RX 5700 XT or Nvidia RTX 2070
  • DirectX: Sürüm 12

Halo Infinite Kaç GB?

Halo Infinite sistem gereksinimleri bu şekilde. Peki, oyunu bilgisayarınıza indirmek için ne kadarlık bir boş disk alanına ihtiyacınız var? Yeni Halo oyunu, 50GB kullanılabilir alana ihtiyaç duyuyor. Eğer depolama alanınız ve donanımınız istenilenleri karşılıyorsa Halo Infinite’yi rahatlıkla oynayabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol