Halo Infinite Silah, Araç ve Brute Tasarımları Ortaya Çıktı

343 Industries, Halo Infinite’de göreceğimiz yeni araç, silah ve Brute düşmanlarından bazı görüntüler paylaştı.

Xbox Game Studios çatısı altındaki oyun stüdyosu 343 Industries, uzun zamandır Halo Infinite üzerinde çalışıyor. Oyun, Halo 5: Guardians’ın devamı olarak karşımıza çıkacak. Halo serisinin altıncı ana oyunu olan Halo Infinite, Halo 5: Guardians‘ın ardından Master Chief’in hikayesini ele alıyor.

343 Industries, bu yaz piyasaya çıkmasını umduğumuz oyundan yeni görüntüler paylaştı. Görseller arasında Razorback adında bir araç, Scrap Cannon isimli bir Brute silahı ve son olarak iki Brute karakterinin görünümleri yer alıyor.

Halo Infinite

Warthog’un “daha geniş ve sağlam kuzeni” olarak tanımlanan Razorback aracı, üzerinde herhangi yerleşik bir silah barındırmadığı için yalnızca bir yerden bir yere gitmek için kullanılabilir. Muhtemelen Halo’daki diğer araçlar gibi hem tek hem de çok oyunculu olarak mevcut olacaktır.

Halo Infinite yeni araç

Yeni silaha gelince; 343’e göre son derece ölümcül olan Scrap Cannon, Skewer’ın ardından Halo Infinite için tasarlanan ikinci yeni Brute silahı olarak karşımıza çıkacak. Son olarak 343, oyuncuların Halo Infinite’deki yolculuklarında tanışacakları iki “Brute” için bazı konsept çizimlerini de paylaştı. 343, oyuncuların hikaye modunda bu karakterlerle savaşacaklarını söyledi. Stüdyo ayrıca önümüzdeki aylarda Banished fraksiyonunun diğer üyeleri hakkında paylaşacak daha çok şeyi olduğunu da belirtti.

Halo Infinite yeni silah

Halo Infinite için bu yaz büyük bir tanıtım etkinliği düzenlenecek, ancak Microsoft tarafından henüz resmi bir duyuru gelmedi. Tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere iki farklı modu destekleyecek olan yapım, Xbox One X’te 4K Ultra HD ve HDR desteğine sahip olacak.

Yılın en iddialı FPS yapımlarından biri olan Halo Infinite, Xbox One, Xbox Series X / S ve PC platformları için çıkış yapacak. Bu arada oyunun Xbox Game Pass’e ekleneceği bilgisini de araya sıkıştıralım. Dilerseniz 2021 yılında çıkacak oyunların tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

blank
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol