343 Industries, Halo Infinite Hakkında Daha Fazla Bilgi Ortaya Çıkardı

343 Industries en son paylaştığı blog gönderisinde Halo Infinite için Sandbox moduna dair bazı bilgiler verdi.

En son Inside Infinite güncellemesinde, geliştirici 343 Industries, silahlar, sandbox ve diğer oyun öğeleri gibi Halo Infinite özellikleri hakkında bir sürü ayrıntı paylaştı. 343 Industries, oyunun lansmanı yaklaştıkça çok daha fazla Halo Infinite güncellemesi sözü verdi ve bugün, Xbox’a özel olarak piyasaya sürülecek olan oyunu hakkında bazı yeni ayrıntılar getiren bir başka Inside Infinite blog gönderimiz var.

343 Industries Halo Infinite Hakkinda Daha Fazla Bilgi Ortaya Cikardi 1

Bu sefer, 343 Industries, sezgisel ve oyuncu ustalığını ödüllendiren silahlar, araçlar, oyuncu mekaniği ve sistemler oluşturmaktan sorumlu sandbox moduna dair bilgiler veriyor. Çatışmadan bahseden geliştiriciler, “öldürme süresinin doğru dengesi, hareket, farklı bir sandbox, enerji kalkanı temelli sağlık modeli kullanmak” gibi temel bileşenlerden bahsettiler.

Ekip ayrıca bu korumalı alan ortamını oluştururken ilk hedeflerinden birinden bahsediyor. Halo Infinite’nin Baş Sandbox Tasarımcısı Quinn DelHoyo “Halo Infinite üzerinde geliştirmeye başladığımızda, ana hedeflerimizden biri korumalı alandaki fazlalığı ortadan kaldırmaktı. Silahlar, belirli bir oyun tarzı nedeniyle oyuncuların çekim yaptığı güçlü rollere sahip olmak istediğimiz ilk alandı. Bu yüzden boş bir tuvalden başladık ve oyuncuların deneyimlemesini istediğimiz tüm üst düzey rolleri ve oyun tarzlarını belirledik.” diyor.

En son blog yazısı oldukça uzun ve tamamını okumak isterseniz resmi bloga göz atabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol