Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Halo Infinite Mister Chief DLC’si Çıktı!

Geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan Halo Infinite yedi öğeli Mister Chief DLC paketi çıktı.

Halo Infinite Mister Chief DLC’si bugün itibarıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu. Kasım ayında piyasaya sürülen oyunun şimdi “Mister Chief” adlı yeni eklenti kozmetiği çıktı. 2.000 krediye mal olan bu DLC paketine dahil olan yedi öğe vardır.

Öğeler, diğer şeylerin yanı sıra bir silah tılsımı, araç çıkartması ve yeni bir yapay zeka modeli içerir. Oyunun geliştiricisi 343 tarafından paylaşılan aşağıdaki paylaştığımız görselde paket içeriklerinden bazılarını görebilirsiniz.

Halo Infinite Mister Chief DLC’si 2.000 Krediye Mal Oluyor

Halo Infinite Mister Chief

Mister Chief eklentisi popüler yeni Halo meme, daha komik ışıkta popüler Halo kahraman resmeden Halo’nun yaratıcısı Frank O’Connor adına oluşturulmuştur. Halo Infinite’in önceki kozmetik DLC sürümlerinde olduğu gibi, insanlar yeni Mister Chief kozmetiklerini de aşırı pahalı olduğu için eleştiriyor.

Görünüşe göre Halo Infinite DLC paketleri şimdiye kadar çok popüler oldu. Microsoft belirli rakamları henüz açıklamıyor ancak şirket daha önce DLC paketleri satışlarının bir kısmının HCS etkinlik ödül havuzlarına ekleneceğini ve ilk etkinlikte bu kitle fonlaması nedeniyle 100.000 dolarlık bir artış gördüğünü söyledi. Diğer yandan Halo Infinite’in Winter Contingency etkinliği şu anda devam ediyor. Siz gelen bu DLC paketi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.