Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Halo Infinite’in Kedi Kulaklık Kaskı Tartışma Yarattı

Halo Infinite topluluğu, Spartalı kedi kulaklarına sahip olmanızı sağlayan kaskın tanıtımı konusunda ikiye bölünmüş durumda.

Halo Infinite‘in geçtiğimiz ay kozmetik ürünlerinde biraz sorun yaşadığı bir sır değil. Oyuncular, Battle Pass’te bulunan özelleştirme seçenekleri, mağazadaki eşyaların fiyatı ve vaat edilen seçeneklerin genel eksikliği konusunda hayal kırıklığı yaşadı ancak, “Purrfect Audio” kask eklentisinin yakın zamanda piyasaya sürülmesi, topluluğu daha da böldü.

Bir yandan şu anda Halo Infinite‘teki çok oyunculu maçlarda kedi kulaklarını takan ve bunun 343’ten eğlenceli bir hamle olduğunu söyleyen çok sayıda oyuncu mevcut. Kaskların oyuna eğlence kattığını söyleyen bu kitle, bu tarz ögeleri daha çok görmek istediklerini de belirtti.

Bazı Halo Infinite Oyuncuları Çok Kızgın

Halo Infinite

Öte yandan Halo Infinite hayranları Spartan özelleştirmelerini oldukça ciddiye alıyor ve oyunun zırhıyla ilgili gerçek sorunları olduğunda aptalca eklentileri ve şaka zırhlarını o kadar komik bulmuyorlar. Bir Halo oyuncusu Oneness118, topluluğun kedi kulaklarına nasıl tepki verdiğini özetleyerek Reddit’te yayınladı.

“Herkes ürünlerin fiyatlarından nefret ederdi. Herkes mikro işlemlerden şikayet ederdi. Günümüzde herkes mikro işlemleri destekliyor. Unutmayın, o kedi kulakları yerel mağazanızdaki yiyeceklerden daha pahalı. Kedi kulakları. Evet, şimdi herkesin taktığı kedi kulakları” ve başka bir kozmetik devreye girdiğinde trend yakında sona erecek. Bu kulaklar tam 10 dolar…”

Bu, Halo Infinite topluluğunun kozmetik seçenekler konusunda bölünmüş olduğu ilk sefer değil. Halo 3, “Efsanevi” sezonda alternatif zırh setlerini tanıttığında topluluk, muhtemelen kedi kulaklarından daha fazla olmak üzere, bunlara da eşit olarak bölünmüştü. Infinite’de Noel Baba şapkalarının keşfine de pek çok olumsuz tepki geldi, bu da muhtemelen Halo hayranlarının çoğunun bu tür kilit açmalarla ilgilendiğini göstermiş oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.