Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Halo Infinite, 11 Temmuz’da Co Op Moduna Kavuşacak

343 Industries, kampanya işbirliğinin yalnızca Takım Lideri'nin değil, tüm oyuncuların kendi kayıt dosyalarına ilerleme kaydetmesine izin vereceğini doğruladı.

Halo Infinite, Co Op Modu ve Forge Modu olmadan çıkış yaptı ve hayranlar arasında büyük bir tepkiye neden oldu ancak nihayet ikisinden birine çok yakında kavuşuyoruz. 343 Industries daha önce hikaye işbirliğinin Temmuz ayında ön izlemede başlayacağını doğrulamıştı ve şimdi tam olarak ne zaman oynayabileceğimizi biliyoruz.

Halo Waypoint‘teki bir blog güncellemesinde duyurulduğu gibi, Co Op Modu Halo Infinite’e 11 Temmuz’da eklenecek. İçeriğin nasıl işleyeceğine dair bazı detaylar da ortaya çıktı; birlikte oynayan tüm oyuncuların kendi kayıt dosyalarıyla beraber oynayabileceği gerçeği gibi yeni detaylar öğrendik. Oyuncular Fireteam’e katıldığında ve oynamak için kayıt yuvalarını seçtiklerinde, tamamlanmış görevleri oyunda tamamlanmış olarak yer alacak.

Halo Infinite Co Op Çapraz İlerlemeyi Destekleyecek

Halo Infinite

Halo Infinite Co Op, oyunun hikayesi aynı zamanda 300 metre civarında bir yarıçapa sahip olacak “Area-of-Operations” olarak adlandırılan, oyuncuların birbirinden ne kadar uzakta olabileceğine de bir sınır koyacak. Bu arada, tüm platformlar arasında çapraz oyun elbette desteklenecek.

Kampanya işbirliğine ek olarak, lansman sırasında oyunda eksik olan ve hayran kitlesi tarafından yoğun bir şekilde talep edilen bir başka önemli özellik de 11 Temmuz’da Mission Replay ile gelecek. Halo’ya aşina değilseniz, bu kısım ise size daha önce oynadığınız görevleri anında tekrar etme yeteneği verecek.

Halo Infinite, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’de mevcut. Forge’a gelince, 343 Industries bunu Eylül ayında oyuna eklemeyi planladığını duyurdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.