Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Halo Infinite Forge Modu Görüntüleri Sızdırıldı

Halo Infinite'in yakında çıkacak olan Forge modundan sızdırılan görüntüler, silahların farklı kullanım veya özel yeteneklere sahip olacak şekilde nasıl değiştirilebileceğini gösteriyor.

343 Industries, Halo Infinite‘in 2021’deki lansmanından önce markanın yıllar boyunca başarısında kilit rol oynayan bir oyun modu alacağını söylemişti. Bu mod Halo oyuncularının, çok sevilen Grifball gibi özel oyun deneyimleri yaratmasına izin veren Forge modu olarak açıklandı. Halo Infinite’s Forge’ın çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak beklentiler oldukça yüksek. Bu arada bazı Forge sızıntıları, yaklaşmakta olan modun bazı yeni özelliklerini ortaya çıkardı.

Bazı Halo 5 oyuncuları, oyuncuların silahları birleştirmesine izin veren bir aksaklığı hatırlıyordur. Arıza, REQ varyantına sahip silahların özelliklerinin başka bir silahla değiştirilmesine olanak sağlıyordu. Bu aksaklık dolayısıyla oldukça ilginç silahlar gündeme geldi ve geliştirici 343, görünüşe göre bu fikrin harika olduğunu düşündü. Çünkü sızıntı videolarına göre bu yeni moda silahları birleştirme yeteneği eklendi. Bu özellik, sızdırılan videolarda açıkça görülüyor.

Halo Infinite Forge Modunda Sınırsız Yaratıcılık Var

Halo Infinite

İlk sızdırılan video, görüntüleri Halo Infinite’in bir test sürüşünden kaydedilmiş gibi görünüyor. Hem birinci hem de ikinci videoda birkaç yeni silah konfigürasyonu gösteriliyor. Kombinasyonlar arasında Battle Rifle ve Skewer, Plasma Pistol ve Disrupter, Skewer ve Ravager, Heatwave ve Hydra gibi sayısız çeşitler görünüyor. Sızdırılan iki videonun ilettiği bir mesaj var, o da oyuncuların Forge modunda oldukça yaratıcı olabilecekleri.

Potansiyel silah kombinasyonları bu silahların ne kadar güçlü olabileceğini gösteriyor. Ayrıca oyuncular, zamanla silahları yeni ve yaratıcı oyun modlarına uygun olacak şekilde birleştirmenin yollarını bulacaktır. Halo Infinite Forge hala geliştirme aşamasında ve mod için belirli bir çıkış tarihi yok. Şimdilik kasım ayında gelebilecek olan Sezon 3’ün lansmanı ile açıklanması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.