Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hades Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Hades Türkçe Yama nasıl indirilir ve nasıl kurulur sizlere adım adım anlattık. Oyun için farklı farklı birçok çeviri olduğu için en güvenilir olanları bir araya getirdik.

Bastion, Transistor ve Pyre gibi oyunların yapımcısının yeni oyunu Hades Türkçe yama çıktı. Hades: Battle Out of Hell, Yunan mitleri dünyasında geçen roguelike bir aksiyon oyunu. Bu oyunda, mitolojik cehennemden çıkmaya çalışan Hades’in rolünü üstleneceksiniz. Oyun için yazdığımız incelemeye buradan ulaşabilirsiniz.

Hades Türkçe Yama ile gerçekten keyif kat sayısı fazlasıyla artan bir oyun çünkü oyunun hikaye yönü çok kuvvetli. Oyunun siz öldükçe değişen, gelişen ve güldüren diyalogları, geniş beceri ağacı ve birçok ince detayı mevcut. Bu yüzden oyunu kesinlikle Türkçe çeviri ile oynamanızı öneriyoruz.

Hades Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Hades Türkçe Yama

Öncelikle oyunun Türkçe çevirisi Anonymous Çeviri ekibi tarafından yapıldı. Bu ekibin kendine ait bir yazılımı var ve onlarca oyunu Türkçe’ye kazandıran, oyuncuların güvenini kazanan köklü ve güvenilir bir ekip. Hades Türkçe yama indirmek için bu bağlantıya tıklayarak Anonymous Çeviri üyelik sistemi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hades Türkçe yama için değil ekibin yaptığı tüm Türkçe çeviri oyunlara erişebileceksiniz. Anonymous Çeviri’nin üyelik sistemi aylık 23.5 TL ve yamaları bir kez yapmanız yeterli. Daha sonra bilgisayarınızı formatlamadıkça veya oyunu silmedikçe kullanabiliyorsunuz. Bunun haricinde oyunun sadece korsan sürüm ile çalışan ve translate ile yapılmış bir çevirisi de mevcut. Onu da sizlere aşağıda anlattık.

Hades Türkçe Yama

Hades translate Türkçe yama sadece oyunun “v1.36401” sürümü ile uyumlu ve kesinlikle başka sürümde çalışma ihtimali yok. Ayrıca bu yamanın el çevirisi değil, tamamen “Google Çeviri” tarafından yapıldığını da belirtelim. Biz oyunu yukarıdaki ekibin yaması ile oynamanızı tavsiye ediyoruz ancak oyununuz orijinal değilse bunu da deneyebilirsiniz.

Hades Türkçe yama indirme bağlantısına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Yama kurulumu program şeklinde, setup dosyası ile kurulumu gerçekleştirmeniz yeterli. Daha sonra oyunu yüzde 100 şekilde Türkçe olarak deneyimleyebilirsiniz. Bu yamanın orijinal oyun ile çalışmadığını tekrar hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.