Guardians of the Galaxy Işın İzleme Güncellemesi Yayınlandı

Marvel's Guardians of the Galaxy için yeni bir güncelleme, birden fazla hatayı düzeltti. Ayrıca PlayStation 5 ve Xbox Series X için ışın izleme ekledi.

Marvel’s Guardians of the Galaxy‘nin yayınlanmasından sonra oyun pek konuşulmadı ancak bugün oyunun desteklenmeye devam edeceğini görmüş olduk.

Eidos Montreal, oyunu geliştirme görevini çoktan üstlendi ve konsollarda bir sonraki güncellemenin yayınlanmasıyla birçok hata düzeltildi ve Işın İzleme özelliği eklendi. Güncelleme PC platformu için cuma günü yayınlanacak.

Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy Konsol Güncellemesi

Güncelleme, öncelikle zorluk ayarlarının sıfırlanması, Star-Lord’un parlayan kırmızı gözleri de dahil olmak üzere hatalar için çeşitli iyileştirmeler ve düzeltmeler getirdi. Geliştirici ekip ayrıca oyunun PlayStation 4’teki performansını iyileştirdi ve tüm konsollarda daha iyi optimizasyon sağladı.

Ayrıca birkaç yeni özellikten de bahsedildi. İlki, daha fazla oynamayı engelleyen hatalarla karşılaşan oyunculara yardımcı olması gereken gizli bir dosya geri alma sistemi.

İkincisi ve muhtemelen daha da önemlisi, 9. nesil platformlarla ilgili. PlayStation 5 ve Xbox Series X’e ışın izleme desteği eklenmesinden bahsediyoruz. Bu seçenek video ayarlarında mevcut.

Buna ek olarak, yaratıcılar Xbox Series X/S sahiplerinin FPS sınırını devre dışı bırakmasını sağlayarak saniyede 30 ila 60 kare arasında oyun oynama olanağı sağladı. Eidos Montreal, bu özelliği VRR ile birlikte kullanmanızı da önerdi.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, Marvel’a ait Galaksinin Koruyucuları markasının lisansına dayalı, RPG unsurlarına sahip bir aksiyon macera oyunu. Deus Ex: Human Revolution veya Shadow of the Tomb Raider gibi projelerle tanınan Eidos Montreal stüdyosu tarafından geliştirildi ve Square Enix tarafından yayınlandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol