GTA San Andreas’ın Carl Johnson’ı, Elden Ring Evrenine Geldi!

2022'nin şubat ayında çıkış yapacak olan fantastik rol yapma oyunu Elden Ring'in demosunu hackleyen modcular, Grand Theft Auto: San Andreas'ın baş karakteri Carl Johnson'ı oyuna ekledi.

Dark Souls oyunları ile tanınan FromSoftware’ın yeni RPG ‘si Elden Ring, henüz piyasaya sürülmeden çok ilginç bir modlamaya sahne oldu. Bir mod yapımcısı, yeni keşfedilen PS4 jailbreak yöntemi sayesinde GTA San Andreas‘ın ikonik baş karakteri Carl Johnson‘ı Elden Ring ağ testi demosuna ekledi.

Elden Ring ağ testi, başlangıçta 12 – 15 Kasım tarihleri ile sınırlıydı, ancak bazı oyuncular, ağ testi demosunu süresiz çalışacak şekilde çalıştırmayı ve değiştirmeyi başardılar. Paylaşılan videoda (telif hakkı ihlali sebebiyle daha sonra kaldırıldı) Carl Johnson’ın nam-ı diğer CJ’in Elden Ring oyuncu karakteriyle aynı animasyonları kullanarak savaştığı, ata bindiği ve fantastik evrende dolaştığı görülüyor.

1987 yılında çete savaşları, uyuşturucu ve yozlaşmış adalet sistemi yüzünden çökmekte olan San Andreas eyaletinin Los Santos şehrindeki stresli hayattan Liberty şehrine kaçan kahramanımız, rotayı bu kez Elden Ring evrenine çevirmiş durumda. Bu modlama geliştirici ekibin ne kadar hoşuna gider bilinmez ama CJ’i fantastik bir evrede elinde kılıç savururken veya at üstünde giderken görmek bir hayli komik.

FromSoftware’ın efsanevi oyun yönetmeni Hidetaka Miyazaki ile Game of Thrones’un yazarı George R. R. Martin‘in elinden çıkan açık dünya RPG’si Elden Ring, 25 Şubat 2022‘de PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PS5 ve PS4 için çıkış yapacak.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol