GTA San Andreas Definitive Edition İçin 2 GB’lık Grafik Modu

Oyuncular tarafından eleştiri yağmuruna tutan üçlemeden GTA San Andreas Definitive Edition için grafik sorunlarını çözen bir mod yayınlandı.

GTA San Andreas Definitive Edition‘daki sayısız dokuyu elden geçiren 2 GB’lık bir HD Doku Paketi kullanıma sunuldu. Bu haftanın başlarında, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition için ilk HD Doku Paketleri çıkış yapmaya başlamıştı ve nihayet San Andreas için olana da kavuştuk.

Modcu ‘nigeez‘ tarafından oluşturulan bu mod, birçok eski dokuyu tamamen yeni HD dokular ile değiştirecek. Ek olarak yapımcı, aynı görsel stilin bir kısmını korumayı başardı. Oyunu ana hatlarını bozmadan, Rockstar Games’in yaptığından çok daha iyi bir hale getiren nigeez, modu ücretsiz olarak paylaştı.

GTA San Andreas Definitive Edition Grafik Modu Nasıl Kurulur?

GTA San Andreas Definitive Edition

Bu ilk sürümde, tamamen yeni 85 doku, yeni normal haritalar ve pürüzlülük haritaları mevcut. Ayrıca mod, yeni ana yollar ve yeni kaldırımlara sahip Bunun yanı sıra birkaç yeni kum, kir, çamur, beton, kaya dokusu da eklenmiş durumda. Yapımcının belirttiği gibi, dokuların yüzde 90’ı 4K olarak tasarlandı.

GTA San Andreas Definitive Edition HD Doku Paketi‘ni buradan indirebilirsiniz. Yüklemek için indirdiğiniz arşivde bulunan tüm .pak dosyalarını GTASA\Gameface\Content\Paks~mods klasörüne kopyalamanız yeterli. Daha sonra oyuna girebilir ve yeni grafiklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Rockstar Games Özür Dilemişti

GTA San Andreas Definitive Edition

Geçtiğimiz günlerde çıkış yapan Gta The Trilogy paketi ile GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas isimli üç efsane oyunun yeniden yapımları hayranlar ile buluştu ancak eleştiri oklarının hedefi oldu. Hatta Rockstar Games oyunculardan özür dilemek zorunda kaldı.

Ayrıca ülkemizde 599 TL gibi bir fiyat etiketi ile çıkış yapan üçlemenin eski versiyonlarının mağazalardan kaldırılması da çokça tepkiye sebep olmuştu.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol