Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA Online’dan Ücretsiz Zırhlı Araç Sürprizi

GTA Online en son kampanyalarını ve indirimlerini duyurdu. Bu kez, etrafta dolaşmayı daha güvenli hale getirmek için ücretsiz bir zırhlı araç da oyunculara hediye edilecek.

GTA Online’da A noktasından B noktasına gitmek bazen gerçekten çileden çıkartıcı bir durum, bunun hepimiz farkındayız. İster diğer oyuncular tarafından olsun ister kızgın NPC’ler yüzünden olsun, bir anda kendinizi patlayan arabanızın içinde ölü olarak bulmak mümkün.

Son Dr Dre ‘The Contract‘ genişletmesiyle bir arabaya Füze Kilitleme Jammer teknolojisini eklemek gibi, bu riskle mücadele etmenin birçok yolu mevcut ancak daha popüler bir yöntem artık tüm oyuncular için ücretsiz oldu. Bu ücretsiz hediyeyi kapmak için tek yapmanız gereken ise oyuna giriş yapmak fakat çok vaktiniz yok, bu yüzden acele etmenizi tavsiye ediyoruz.

Gta Online: Ücretsiz Karin Kuruma Fırsatı

Gta Online

GTA Online bugünden itibaren tüm oyuncuların Southern San Andreas Super Autos’tan ücretsiz zırhlı araç Karin Kuruma’yı alabileceğini duyurdu. Oyuncuların ücretsiz satın alıma hak kazanabilmeleri için 22 Haziran’a kadar oyuna girip aracı almaları gerekecek. Yaklaşık 700.000 GTA doları olan aracı almak için harcamanız gereken Great White Shark kartı için harcamanız gereken para 50 TL olduğu için bu harika bir fırsat.

Dört kapılı zırhlı Kuruma, oyundaki küçük zırhlı araçlardan bir tanesi ve oyuncuların tehlikeli bir durumdan hızla kaçması gerektiğinde iyi bir seçim. Aynı zamanda oyundaki Lester’ın ilk soygunu olan Fleeca Job’da da yer alan bu aracı, pek çok oyuncu hali hazırda zaten kullanma şansına sahip oldu. Oyuncular için garaj alanı olduğu sürece, gözden kaçırılmaması gereken ücretsiz GTA Online araçlarından bir tanesi.

Bunun yanı sıra Grotti Turismo R’yi ücretsiz olarak veren Diamond Casino podyum çarkında da şansınızı deneyebilirsiniz. GTA Online için ek bonuslar ve indirimler de açıklandı. Import/Export Sell ve Special Cargo Sell görevleri yüzde 50 fazladan bonus verecek. Yönetici Ofisleri ve Ofis Garajları, Depolar, Araç Depoları ve Yönetici Ofisi özelleştirmeleri yüzde 30 indirimli olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.