Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

GTA 6’dan Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı!

Rockstar Games'in sabırsızlıkla beklenen yeni oyunu Grand Theft Auto 6'dan yeni ekran görüntüleri yayımlandı!

Gün geçmiyor ki GTA 6 hakkında yeni bir gelişme daha yaşanmasın. Dünkü haberimizde, heyecanla beklenen oyundan yeni ekran görüntülerinin paylaşılabileceğini sizlere bahsetmiştik. Kısa süre önce geliştirici Rockstar Games‘in web sitesi API’sinde Grand Theft Auto 6’dan bahseden birkaç yeni kod tespit edilmişti.

Burada oyun için “screens” ifadesine atıfta bulunulması, web sitesine ekran görüntülerinin yüklenmiş olabileceğine işaret ediyordu. Ek olarak aynı API’de GTA 6’nın fiziksel versiyonları için kapak resmine de atıf yapılıyordu. Bugün, bahsi geçen o ekran görüntüleri sosyal medyaya düştü.

GTA 6’dan Ultra Gerçekçi Yeni Oyun İçi Görüntüler

Tıpkı aralık ayında yayımlanan ilk tanıtım fragmanı gibi bu fotoğraflar da oyunun gerçeklik düzeyini çok net bir şekilde gözler önüne seriyor. Paylaşılan dört fotoğrafta üç farklı NPC görüyoruz ki, bu karakterlerin vücut ve yüz yapıları gerçek bir insandan ayırt edilemeyecek kadar ayrıntılı.

gta 6 yeni ekran görüntüleri

Rockstar Games, muazzam bir para ve insan kaynağı ayırdığı GTA 6‘nın oyun dünyasında yeni bir devrime yol açacak kadar iddialı bir proje olduğunu savunuyor. Şu ana kadar paylaşılanlar buz dağının yalnızca görünen yüzü olsa da, şimdiden müthiş bir heyecan yaratmaya yetti.

Şu anda geliştirme aşamasında olan yeni Grand Theft Auto, 2025 yılında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsolları için piyasaya sürülecek. Bu arada paylaşılan yeni GTA 6 ekran görüntülerinin henüz resmi web sitesine eklenmediğini belirtmekte yarar var, ancak kısa süre içerisinde Rockstar’ın kendisi tarafından da yayımlanmasını bekliyoruz.

GTA 6 Ekran Görüntüleri!

gta 6 rockstar
grand theft auto 6 ekran goruntuleri
gta 6 ekran goruntuleri 2

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.