Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

GTA 6’da Jason Karakterini Seslendiren Kişi Bulunmuş Olabilir

GTA 6'nın iki ana karakterinden biri olan Jason'ın Amerikalı oyuncu Dylan Rourke tarafından seslendiriliyor olabileceği iddia edildi.

Geliştirilme aşamasında olan GTA 6 için çeşitli iddialar ortaya atılmaya devam ediliyor. Grand Theft Auto serisinin yeni oyunundan ilk tanıtım fragmanı geçtiğimiz aralık ayında paylaşılmıştı. Yayımlanır yayımlanmaz peşpeşe rekorlar kıran trailer, şimdiye dek 188 milyon kez izlendi ve bu sayı her geçen gün artıyor.

Lucia ile birlikte oyunun iki ana karakterinden biri olan Jason’ın hangi oyuncu tarafından seslendirildiği konusu tartışılmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz aylarda The Last of Us’ta Joel’i canlandıran Troy Baker‘ın ismi gündeme gelse de, kendisi bu iddiaları yalanlamış ve GTA 6’da yer almayacağını belirtmişti.

GTA 6’da Jason’ı Seslendiren İsim Dylan Rourke Mu?

Jason’ın arkasındaki gizemli isim için arayış sürerken, şimdi bu kişinin amerikalı oyuncu Dylan Rourke olduğu öne sürüldü. YouTuber LegacyKillerHD güvenilir bir kaynağa göre Rourke’un GTA 6‘da Jason’ı canlandırdığını iddia ediyor. YouTuber, daha küçük yıldızların işe alınmasının “büyük Hollywood egolarını umursamadıkları için bugünlerde Rockstar’da yeni trend olmaya devam ettiğini” söylüyor.

gta 6 jason kim

Elbette Rockstar bunu doğrulayana kadar bu iddianın doğruluğuna şüphe ile yaklaşmakta yarar var. Jason’ın GTA 6 fragmanında duyduğumuz sesi ile Rourke’un yer aldığı film ve dizilerindeki sesini kıyaslayınca bir benzerlik olduğu aşikar, ancak bu kesin bir kanıya varmak için kesinlikle yeterli değil.

Şu anda aktif olarak geliştirilme aşamasında olan Grand Theft Auto 6, ilk etapta 2025 yılında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için çıkacak. Serideki diğer oyunlarda olduğu gibi PC sürümünün en az bir yıllık bir gecikmeyle gelmesi bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.