Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Grounded 1.0 Yayınlandı! İşte Grounded Sistem Gereksinimleri

İki yıldır Erken Erişim'de olan Grounded, nihayet tam sürümüyle oyuncuların karşısına çıktı. Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunu, Türkçe dil desteği ile birlikte geliyor. Peki, Grounded sistem gereksinimleri neler? İşte cevabı.

Heyecanla beklenen Grounded 1.0 Steam’de yayınlandı. İki yıldır devam eden Erken Erişim serüvenini nihayet tamamlayan çok oyunculu hayatta kalma oyunu, soluksuz bir aksiyon-macera deneyimi yaşatıyor. Üs inşa etme, hayatta kalma ve keşif mekaniklerini son derece güzel bir şekilde harmanlayan Grounded, hem tek hem de çevrimiçi eşli oyun imkanı sunuyor.

Daha önce Steam’de 50 liraya satılan oyun, tam sürüme geçmesiyle birlikte 269 liraya çıktı. Eğer Grounded’u Erken Erişim’de alan şanslı kişilerden biriyseniz, kendinizi tebrik edebilirsiniz. Ne yazık ki son dönemde Steam’deki oyunların fiyatları önemli oranda arttı. Yüksek dolar kurunun yansıması olan bu durum, şimdi Grounded fiyatına da tezahür etmiş gibi görünüyor.

Grounded Nasıl Bir Oyun?

Grounded 1.0

Arkadaşlarla oynanacak oyunlar arayanların mutlaka denemesi gereken Grounded, karınca boyutundaki karakterinizle tehlikelerle dolu bir dünyaya atılmanızı sağlıyor. Daha önce denenmemiş bir konsepte sahip olan oyun, nispeten zor ve eğlenceli bir hayatta kalma deneyimi yaşatıyor. Oynanış ve atmosfer son derece güzel. Ayrıca düşman çeşitliliği de gayet yeterli.

Grounded, hikaye tabanlı görevler, 4 kişiye kadar eşli oyun desteği ve üs inşa mekanikleri ile sürükleyici bir oynanış sunuyor. Erken Erişim’de düzenli olarak yeni içerik, eşyalar, harita genişlemeleri ile güncellenen oyun, 1.0 sürümüyle çok daha fazlasını sunmayı vadediyor.

Grounded Sistem Gereksinimleri

Grounded Sistem Gereksinimleri

Grounded, her bilgisayarda oynanabilecek kadar mütevazi bir oyun. İşlemci olarak Intel Core i3-3225 yeterli olacaktır. Minimum ekran kartı ise Nvidia GTX 650 Ti isteniyor. 4GB RAM ve 8GB kullanılabilir depolama alanınız varsa, Grounded 1.0’ı rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz.

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) 64bit
 • İşlemci: Intel Core i3-3225
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 650 Ti
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.