Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Grounded Tam Sürüm Tarihi Belli Oldu

İki yıl erken erişimde test edildikten sonra, Obsidian'ın arka bahçede geçen hayatta kalma macerası Grounded'a nihayet resmi bir çıkış tarihi verildi.

Obsidian nihayet erken erişim hayatta kalma oyunu Grounded için resmi bir çıkış tarihi yayınladı. Oyun, The Outer Worlds ile birlikte sessizce gelişmeye başladı ve resmi olarak 2019’da, yani Microsoft’un stüdyoyu satın almasından yaklaşık bir yıl sonra duyuruldu. O günden bu yana oyuna birçok güncelleme ve yenilik getirildi ancak tam sürüm tarihi netleşmemişti.

Honey, I Shrunk the Kids ve A Bug’s Life gibi filmlerden ilham alan Grounded, küçülmüş oyuncuları bir arka bahçenin ortasına bırakan ve düşman ortamında hayatta kalmaya zorlayan ilginç bir yapım. Oyunda boyutumuz çok küçük olduğu için tüm böcekler ve hayvanlar bizim için fazlasıyla tehlikeli durumda ve bunun yanı sıra karnımızı doyurmamız da gerek.

Grounded Çıkış Tarihi Açıklandı

Grounded

Oyunun yönetmeni Adam Brennecke, erken erişim lansmanının ikinci yıldönümünü kutlamak için Twitter’ı kullandı. Brennecke, Grounded’ın erken erişimden ayrılacağını ve 27 Eylül 2022’de tam sürüm olacağını ve tam sürümde de güncelleme almaya devam edeceğini açıkladı.

Uygun şekilde Home Stretch olarak adlandırılan güncelleme, oyunculara evcil hayvan sivrisinek, silah ve zırh yükseltme sistemlerinin revizyonu ve oyunun yemek sistemini kullanmak için yeni aşçılık binası gibi özellikler sunacak. Brennecke ayrıca yakında gelecek olan Home Stretch güncellemesi için gizli bir özellikten de bahsetti.

Bu son erken erişim güncellemesi, önceki güncellemelerden daha az ayrıntılı olsa da, güncellemenin asıl amacı “şimdiye kadarki en büyük güncelleme” için başlangıç ​​noktası olarak hizmet etmek olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.