Gran Turismo 7’den Yepyeni Oynanış Videosu Geldi

İkonik ve gerçek hayattaki en güzel yarış pistlerinden bir tanesinin oyuna eklendiğinin duyurulmasından bir gün sonra, Daytona International Speedway'de geçen yeni Gran Turismo 7 oynanış videosu paylaşıldı.

Gran Turismo 7‘nin çıkış tarihi yaklaştıkça Sony ve Polyphony Digital ekibi daha fazla oynanış videosu göstermeye başladı. Oyunun en yeni videosu, ikonik yarış pisti Daytona International Speedway‘de yarışan bazı GT-Sınıfı otomobilleri sergiledi.

PlayStation YouTube kanalında paylaşılan yeni bir video, Daytona International Speedway’deki Gran Turismo 7 oynanışına çeşitli yeni görünümler sergiledi. Videoda, NASCAR etkinliklerine ev sahipliği yaptığı bilinen oval pistin parçalarının bir karışımı olan mekanın iç saha yolu parkuru ve Rolex 24-Hour Endurance etkinliğinin düzenlendiği saha içi pistinin yarışları ve ortamı gösterildi. PlayStation 5’te yakalanan oynanış görüntüleri, pistte iki turu bizlere gösterdi.

Gran Turismo 7: Daytona International Speedway

Gran Turismo 7

İlk tur tamamen araç içi oynanış. Hayranlara, alacakaranlık saatlerinde pistin nasıl olacağına dair görüntüler ve sesler gösterildi. Araç içi görüntülerde de etkileyici görseller ve otomobilin iç detayları mevcut. Arka görüş kamerası ve direksiyon simidi telemetrisi, bu yüksek kaliteli spor otomobiller için yapılan modifikasyonlar, hayranların gerçek hayattaki yarış oyunlarını takip edip etmediklerini bildikleriyle karşılaştırıldığında solgun olduğundan en çok göze çarpan şey oldu.

Gran Turismo 7‘nin oynanış videosundaki ikinci tur, pist etrafındaki kamera açılarının çeşitliliğini gösteren, birincisinin tekrarı niteliğinde. Burada öğleden sonra ayarının kullanımı, odak arabasından ve tüm sahadan gelen gölge efektleri yakındaki engellere atıldığından tam olarak teşhir edildi. Bazı virajlarda arabalardan yansıyan güneşin parıltısı, gerçek hayatta bu zamanda bir yarış izlerken bir izleyicinin göreceği şeye benzetilmiş. Sağlıklı sayıda kamera çekimi bize odak otomobile, bir Porsche 911 RSR’ye ve tur boyunca geçtiği diğer GTLM sınıfı otomobillere bir göz atmamızı sağladı.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol