Gran Turismo 7 Yeni Fragmanı Geldi!

Yarış oyunları denildiğinde akla ilk gelen oyunlardan olan Gran Turismo 7'den yeni bir fragman geldi.

Gran Turismo 7 oyununun video geliştirici şirketi, PS5’in “bir tür somut” gerçekçilik duygusuna ulaştığını söylüyor. Oyundan yeni bir fragmanı nihayet geldi. Fragman, oyunun “bir tür somut” gerçekçilik duygusu kazanmasına nasıl yardımcı olduğunu açıklıyor.

Polyphony Digital yönetmeni Kazunori Yamauchi, PS5’teki oyun ve sinema sekanslarında yakalanan çeşitli arabaları ve pistleri gösteren yeni fragmanda bize yol gösteriyor. Yamauchi, oyun Sony’nin yeni nesil donanımı sayesinde seri için yeni bir çığır açtığını söylüyor.

Gran Turismo 7 Yeni Bir Çığır Açacak

Gran Turismo 7

“PS5’in performansı bize ilk kez Gran Turismo serisi boyunca çabaladığımız bir şeyi veriyor” diyor. “Şahsen, nihayet somut bir gerçekçilik düzeyine ulaştığımızı hissediyorum.” Görünüşe göre, PS5 DualSense’in uyarlanabilir tetikleyicileri ve dokunsal geri bildirimleri, oyunu oynarken gerçekten yarış pistindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlamak için uzun bir yol kat ediyor.

Tabii ki PS5’in 4K, ışın izleme ve HDR desteği, Gran Turismo’nun gerçekçi gölgeler ve yansımalar gösteren ve kristal netliğinde bir görüntü sergileyen görsel gerçekçiliğinde kilit faktörlerdir. Yamauchi, “Daha önce CGI gibi görünen görüntülerin artık o şekilde görünmediğini düşünüyorum.” diye ekliyor.

Oyun, 4 Mart 2022’de PS4 ve PS5’te çıkıyor. Doğal olarak, PS4 sürümü yeni fragmanda bahsedilen özelliklerden yararlanmayacak, ancak yine de çok eğlenceli ve güzel olacağını umuyoruz. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol