Fragmanı ile Hayran Bırakan Gran Turismo 7’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Tüm görkemi ve ihtişamıyla PlayStation Showcase sırasında karşımıza çıkan efsanevi yarış oyunu Gran Turismo, serinin yedinci halkasıyla 4 Mart 2022 tarihinde piyasaya çıkacak.

Gran Turismo 7 ne zaman çıkacak sorusu cevabını buldu. Geliştirici stüdyo Polyphony Digital ve Sony, dün akşamki PlayStation Showcase sırasında merakla beklenen yarış oyununun PS5 ve PS4 için 4 Mart 2022 tarihinde piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Gran Turismo 7 çıkış tarihi ile birlikte oyuna dair ayrıntılar da netlik kazandı. Efsanevi araba yarışı simülasyonunun yedinci halkası, baştan aşağı yeniden tasarlanmış bir Hikaye moduna sahip. Tasarım editörünün arayüzü, kullanışlılık ve erişilebilirlik odaklı önemli bir iyileştirme gördü. Ayrıca oyunda HDR teknolojisini kullanarak gerçekçi oyuniçi fotoğraflar da çekebileceksiniz.

Gran Turismo 7 Çıkış Tarihi 4 Mart 2022 Olarak Açıklandı

Gran Turismo çıkış tarihi

Polyphony’ye göre, 43 ülke ve 2500’den fazla lokasyondaki fotoğraf noktalarında arabanızı özgürce fotoğraflayabilecek ve her birini diğer oyuncularla paylaşılabileceksiniz. GT Campaign modunun geri dönüşüne ek olarak, Trial Mountain ve High-Speed ​​Ring gibi pistler de seriye yeniden dahil olacak.

Oyun, Gran Turismo evreninde dolaşmanızı sağlayacak GT Cafe adlı yeni bir bölüme sahip olacak. Söz konusu yer, geçmişten günümüze kültürel anlamı olan otomobil koleksiyonları sunacak. Dünyadaki çeşitli yarışların yanı sıra Brand Central ve Used Car Dealership’ten (İkinci El Araba Bayisi) ödül arabaları alarak GT Cafe’de ilerleyecek ve görevleri tamamlayacaksınız.

GT Cafe’de Geçmişten Günümüze Özel Otomobil Koleksiyonları Olacak

Gran turismo 7 ne zaman çıkacak

Gran Turismo 7‘deki yenilikler bunlarla da sınırlı değil. Arabanızı kişisel zevkinize uyacak şekilde değiştirebilecek ve özelleştirebileceksiniz. Yapacağınız en küçük değişikliklerden bazıları aracın performansı üzerinde farklı etkilere sahip olacak.

Oyundaki zaman ve hava değişimi simülasyonu, meteorolojik gözlem verileri kullanılarak oluşturuldu. Ekip ayrıca, gerçekçi gökyüzü manzaraları ile birlikte günün farklı saatleri ve hava koşullarına göre ışıkta değişiklikler oluşturmak için dünyanın dört bir yanındaki binlerce noktadan toplanan verileri kullandı. Hem Gran Turismo 7 fragmanı hem de tüm bu özellikler kesinlikle heyecan verici görünüyor.

Haberimizi noktalarken bir kez daha vurgulayalım; Gran Turismo 7 çıkış tarihi 4 Mart 2022 olarak açıklandı. Oyun, PS5 ve PS4 konsollarında piyasaya sürülecek. PlayStation Showcase’te yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gran Turismo 7 Fragmanı:

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol