God of War Ragnarok İçin İlk Fragman Yayınlandı

Heyecanla beklenen God of War Ragnarok'tan ilk fragman yayınlandı.

Beklediğimiz gibi, geliştirici Santa Monica Studio, perşembe günkü PlayStation Showcase 2021 sırasında God of War Ragnarok’un ilk bakış oynanış görüntülerini yayınladı. Sony, uzun zamandır beklenen yayın için planlarını daha geçen hafta açıklayarak hayranlara bir dizi PlayStation 5 deneyimine bir göz atma sözü vermişti.

God of War 2018’in devamı, özellikle oyun hakkında hiçbir şey gösterilmediği için bugünün dijital etkinliğinde görünmesi beklenen oyunlar arasında yer alıyordu. Yaklaşık bir yıl önceki duyurusu bile, bir God of War yazısı ve belirsiz 2021 çıkış tarihi haricinde herhangi bir somut ayrıntı içermiyordu.

God of War Ragnarok

Sonunda Sony, hayranlarına Kratos ve Atreus’un bir sonraki macerasının tam bir duyurusunu yaptı. God of War 2018, Atreus’un annesi Faye’nin aslında ona Loki adını vermek istediğini ve Kratos’un genellikle öfkeli çocuğunu İskandinav Yaramazlık Tanrısı yaptığını şok edici bir açıklama ile sona ermişti. Yeni görüntülerin ve detayların kanıtladığı gibi, serinin bir sonraki bölümü alaycılığın karşılığını verecek.

Unutmadan söyleyelim. Evet, oyun resmi olarak God of War Ragnarok olarak adlandırıldı.

Oyuna hiç aşina değilseniz; God of War Ragnarok, Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir dizi aksiyon macera oyununun altıncı ana bölümü olacak. Santa Monica Studio ekibi tarafından geliştirilen oyun, 2018’de yayınlanan beşinci bölümünde döngünün izlediği yolu takip edecek. Oyun, İskandinav tanrıları ve devleri arasındaki bir savaş olan Ragnarok’u konu alacak.

Her ana başlıkta parmağı olan God of War emektarı Eric Williams, bunun yerine Ragnarok yönetmeni olarak görev yapacak.

Yeni masalda yeni ve eski yüzler yer alacak. Elbette, Kratos ve Atreus, Freya ve Mimir’in de bir miktar kapasitede görünmeye hazır olduğu liderler olarak geri dönecek.

Tyr, God of War 2018 boyunca birkaç kez bahsedildi ancak ölen Tanrı hiçbir zaman ekran zamanı almadı. God of War Ragnarok‘ta bu değişecek. Thor ve Odin gibi isimler de boy gösterecek; Sons of Anarchy’den Ryan Hearst, Thor’u canlandıracak ve The West Wing’den Richard Schiff, Odin rolünü üstlenecek.

God of War Ragnarok Fragmanı

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol