God of War Ragnarok, PlayStation Showcase 2021’de Olacak mı?

Sızıntılara göre, önümüzdeki hafta God of War da dahil olmak üzere merakla beklenen oyunların ön izlemelerini göreceğimiz PlayStation Showcase olacak.

PlayStation Showcase 2021; 9 Eylül‘de yapılacak. Tarih yaklaştı, bu yüzden topluluk, etkinlikte ne görüneceğini tahmin etmeye başladı. Etkinlik duyurusunda Sony, yaklaşan oyunlar hakkında yeni haberler bekleyebileceğimizi yazdı ancak herhangi bir oyun ismi vermedi.

Sony’e yakın sızıntı kaynakları, diğer oyunların yanı sıra God Of War Ragnarok‘u sunumda göreceğimizi öne sürerek oyuncuların beklentilerini arttırdı.

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok, PlayStation Showcase’de Olacak mı?

Kratos’un maceralarının sunumda görünen yeni bölümü için umut eken kişi, bir oyun gazetecisi ve Xbox Era’nın kurucu ortağı olan Shpeshal_Nick oldu ve bu isim resmi olarak açıklanandan daha fazlasını bildiğini defalarca kanıtlamıştı.

Onun sayesinde Ghost of Tsushima’nın yeni genişlemesi veya State of Play’de nelerin görünebileceği hakkında bilgileri öğrendik. Bu sefer Shpeshal_Nick, içerdekilerden birine God of War’ın gösteride olup olmayacağı konusunu sordu. Aldığı cevap ise kesin ve net olarak gösteride bulunacağı oldu.

Shpeshal_Nick bunu bir Tweet ile gösterdi. Elbette tweet, PlayStation Showcase’de görünebilecek diğer oyunlar hakkında bir çığ gibi soru yağmuruna tutuldu ancak şimdilik Nick daha fazlasını açıklayamayacağını söyledi. Her ne kadar bazı soruların cevaplarına baksak da daha fazla detay alabilirse yeni bilgiler bekleyebiliriz.

Oyunculara özel bir şey için umut veren bir başka kişi de, PlayStation Showcase hakkındaki haberlerden birine yanıt olarak, etkinlik sırasında yapılacak “süper duyurular” hakkında bir Tweet atan VGC’den gazeteci Andy Robinson oldu.

Bildiğimiz gibi, God of War Ragnarok‘un çıkışı, esas olarak Sony’nin prodüksiyonu düzgün bir şekilde geliştirmek istemesi nedeniyle 2022’ye ertelendi. Oyun bu yıl piyasaya sürülecekti, bu yüzden muhtemelen oyunculara bir fragmandan daha fazlasını göstermenin zamanı geldi. PlayStation Showcase, bunu yapmak için mükemmel bir fırsat olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol