Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Goat Simulator 3 Ana Karakteri Fortnite’ta!

Oyunu ön sipariş vererek ücretsiz bir Goat Simulator 3 Fortnite kıyafeti alabilir veya Kasım ayında geldiğinde eşya dükkanından ayrıca satın alabilirsiniz.

Goat Simulator 3’te kontrol edeceğimiz ana karakter olan Keçi, Fortnite’ta yerini aldı. Oyunu şimdiden ön sipariş veren herkes, battle royale oyununda giymek için ‘Keçi’ adlı ücretsiz bir kıyafet alacak. Evet, bu bir keçi olacak.

Goat Simulator 3 çıkış tarihi 17 Kasım olarak belirlendi ve oyunu ön sipariş verir vermez Fortnite’ta (biraz rahatsız edici) Keçi kıyafetini giyerek bugünden itibaren karakteri kullanabilirsiniz. Resmi olarak bu, oyunun kahramanı Pilgor’un bir tasviri olsa da, kurgusal ya da başka bir şekilde en sevdiğiniz keçinin yerini tutabilecek gerçekten antropomorfize bir keçi figürü.

Fortnite Keçi Karakteri Ayrı Olarak da Satılacak

Fortnite

Belki de Robert Eggers’ın 2015 bağımsız korku filmi The Witch’in büyük bir hayranısınızdır? Bu, bu keçi dostumuzu Black Phillip’e fazlasıyla benzettik. Bu arada oyunu satın almak isterseniz, Epic Games Store‘da 297 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açıldığını belirtelim. Bunun yanı sıra, oyun 1 yıl süre ile EGS özel olacak, yani Steam’de satışı mevcut değil.

Goat Simulator 3’ü satın almak istemiyorsanız, Fortnite’ta yine de Keçi karakterini alabileceksiniz. Kostüm, lansmandan bir hafta sonra, 26 Kasım’da Eşya Mağazasında mevcut olacak. Karakterin kaç V-Papel veya kaç TL olacağı açıklanmadı ancak muhtemelen 1.200 veya 2.000 V-Papel civarında bir ücretlendirme sunacağını tahmin ediyoruz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.