Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Discord Görevleri ile Ücretsiz Ödüller Kazanın!

Fortnite Discord görevleri ile oyunun resmi sunucusuna katılarak ve belirli görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilirsiniz.

Fortnite Discord görevleri, battle royale oyununda bedava ganimet kazanmanın yeni bir yolu olarak açıklandı. Görevlerin çoğu oyun içinde ve rakiplerinizi öldürmenizi veya belirli yerlerde belirli ifadeler yapmanızı isteyen türde ancak bu görevleri almak için resmi Discord sunucusuna katılmanız gerek.

Zaten Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon‘a hızlı bir başlangıç yaptıysanız, normal görevlerin önünde olmanız mümkün. Muhtemelen tüm NPC konumlarını zaten buldunuz, biraz rahatsız edici evrimleşen silahlarının ustası olmanızdan bahsetmiyoruz bile. Eğer durum buysa, o zaman yapacak başka şeyler arayanlar için Discord Görevleri güzel bir fırsat olacak.

Fortnite Discord Görevleri ve Ödülleri

Fortnite Discord

Fortnite Discord görevleri, yeni sezonun gelişini kutlamaya yardımcı olmaya devam edecek ve 2 Ekim’e kadar devam edecek, yani kabaca hafta sonuna kadar vaktiniz var diyebiliriz. Bu görevlerden altı tanesini tamamlamak size bir Kromlaşmış Gerçeklik Ağacı Sancak Simgesi, Kaykaycı Muz Yükleme Ekranı ve Akışkan Krom Kaplaması kazandıracak. Bu nedenle, Krom tasarımını seviyorsanız kesinlikle yapmaya değer görevler diyebiliriz.

Tek yapmanız gereken resmi Fortnite Discord sunucusuna gitmek, Cennetada-Görevi kanalındaki duyuruyu okumak, ardından “Başlat” düğmesine tıklayıp talimatları takip etmek ve verilen görevleri tamamlamak. Tüm önemli ayrıntıları, ilgili tüm Discord sunucularına bağlantılar içeren Epic blogunda bulabilirsiniz.

Henüz Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon’a giriş yapmadıysanız, oyunun yeni haritası ve yeni silahlarındaki değişimler hakkında bilmeniz gereken her şeyi buradaki içeriğimizden okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.