Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ghostrunner 2’nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Ghostrunner 2'nin 26 Ekim'de çıkış yapacağı sızdırıldı. Oyunun detayları Gamescom 2023'te duyurulacak.

One More Level ve 505 Games, Ghostrunner 2’nin 2023’ün 4. çeyreğinde çıkacağını geçen yıl duyurmuştu. Ancak son çeyreğin hangi ayında ve gününde lansman yapılacağı belli değildi. Heyecanlı oyuncuların artık resmi bir açıklama beklemesine gerek yok çünkü çıkış tarihi önceden sızdırıldı. Twitter’da @billbil_kun tarafından tespit edildiği üzere, Ghostrunner 2’nin Epic Games Store sayfası güncellendi.

Epic Games sayfasında birinci şahıs aksiyon-platform oyununun 26 Ekim’de çıkacağı belirtiliyor. Bu arada billbil_kun, oyunun fiyatları ve sürümleriyle ilgili ayrıntıları da sızdırdı. Sızıntıya göre Ghostrunner 2’nin Standart Sürümü 39.99 Dolar, Deluxe Sürümü 49.99 Dolar ve Brutal Sürümü 69.99 Dolar olarak fiyatlandırılacak.

Ghostrunner 2 Gamescom’da Gösterilecek

https://www.turkmmo.com/ghostrunner-2-kapali-beta-kayitlari-basladi-h1000084919.html

Bu ayın başlarında 505 Games, oyun için önemli duyuruları 21 Ağustos’ta açıklayacağını doğruladı. Şu anda resmi bir açıklama yapılmadı ancak gün içerisinde lansman detaylarını öğreneceğiz gibi geliyor. Oyun, Microsoft’un Gamescom 2023’teki oyun serisine de dahil edildi bu nedenle önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi paylaşılacak.

Ghostrunner 2, PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Bilmeyenler için oyun, kıyamet sonrası siberpunk bir dünyada geçen birinci şahıs slasher oyunu. Ghostrunner’da harika elebaşı dövüşleri, interaktif hikâye, motosiklet seviyeleri, gelişmiş beceriler ve daha fazla siber ninja aksiyonu yer alacak. Bu arada oyun Türkçe dil desteğine sahip olmayacak. Ek olarak oyunun yerel fiyatlandırma yapıp yapmayacağı belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.