Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ghostrunner 2 Kapalı Beta Kayıtları Başladı

Birinci şahıs aksiyon-macera oyunu Ghostrunner 2, ilk oyundan bir yıl sonrasını konu alacak. Oyun Xbox Series X/S, PS5 ve PC için 2023'ün 4. çeyreğinde çıkacak.

One More Level, bu yıl çıkacak olan Ghostrunner 2 için kapalı beta kayıtlarını duyurdu. Kapalı beta testi için kabul edilecek kullanıcıların sayısı bir hayli sınırlı olacak. Ancak oyunu görmek isteyenler üzülmesin, çünkü geliştirici ve 505 Games, Gamescom Açılış Gecesi’nden hemen önce 21 Ağustos’ta “bir sonraki büyük tanıtım” etkinliğini düzenleyecek.

Bu arada aşağıdaki yeni bir video aracılığıyla ilk Ghostrunner hikayesinin özetini izleyebilirsiniz. Video ilk oyunun olaylarını da kapsıyor, bu yüzden spoilerlere dikkat edin. İkinci oyuna gelince, 2023’ün 4. çeyreğinde Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkış yapacak ve ilk oyundan bir yıl sonra geçecek bir hikayeyi konu alacak. Oyuncular, Dharma Tower’ın dışına çıkacak ve “şiddetli siber ninja yapay zeka tarikatı” ve diğer çeşitli yeni tehditlerle karşı karşıya kalacak.

Ghostrunner 2 Kapalı Beta Fragmanı

Ghostrunner 2 Kapalı Beta Kayıtları Başladı

Seviyeler doğrusal olmayacak ve hatta motosiklet bölümleri bulunacak. Yeni modlar, beceriler, düşman türleri ve boss dövüşleri sizi bekliyor olacak ve hatta oyun tarzınıza uyacak şekilde daha fazla kişiselleştirme özgürlüğü için ilerleme sistemi bile yenilecek. Tabii ki, skor tablolarında en hızlı şekilde rekabet etmek istiyorsanız, bu seçenek de mevcut olacak.

Parkur ve aksiyonun zorlu ve hızlı karışımı, deneyimin merkezinde olmaya devam edecek. Bu arada, One More Level ayrıca Ghostrunner 2‘nin hikayeye ve karakterlere “daha çok önem vereceğini” ancak oyunun “önce oyun” yaklaşımını benimseyeceğini de belirtti. Böylelikle, ilk oyunun mekaniklerine sadık kalan devam oyunu, o dünyanın hikayesini de daha fazla anlatacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.